Bony a klid 2 mají soundtrack se starými hity i hudbou Ondřeje Soukupa

Redakce

K novému filmu režiséra Víta Olmera Bony a klid 2, jehož premiéra je v plánu na úterý 20. května 2014 v pražské Tipsport aréně, vychází soundtrack. Ten bude obsahovat jak nové písně z Bony a klid 2, tak i skladby z původního alba Bony a klid od Dirty Money, které tak vychází poprvé na CD a také v digitální podobě.

V aktuálním filmu kromě původních hudebních retrospektiv a Frankie Goes To Hollywood zazní opět autorské novinky Ondřeje Soukupa. Svůj hlas Ondřejovým písním propůjčili Matěj Ruppert v písni I Love You nebo talentovaný Ezy v písni Little Happy. Soundtrack doplňují další skladby – například Tepláky od Nightwork, kde hrál Soukupův syn František, Boldyho Zlatá mince a legendární Miss Moskva Jiřího Korna.

Vstupenky na premiéru filmu Bony a klid 2, která proběhne 20. května 2014 v Tipsport Areně v Praze, jsou v předprodeji za 249 Kč. (kač)

Bony a klid 2 – Soundtrack

1. Relax (Frankie Goes To Hollywood), 2. The Power Of Love (Frankie Goes To Hollywood), 3. Little Happy (EzyWay), 4. I Love You (Matěj Ruppert),5. Vindebona (HOOS). 6. Zlatá mince (Boldy), 7. Dioda (HOOS), 8.  Vindobona country (HOOS), 9. Tepláky (Nightwork), 10. Miss Moskva (Jiří Korn), 11. Hold Me Baby (Charles Shaw, Silvia Brown), 12. I Leave It Up To You  (Charles Shaw, Silvia Brown), 13. Right On My Pillow  (Charles Shaw, Silvia Brown), 14. Gay Town (Diana Green), 15.  Don´t You Keep Your Tryin´ (Michal Penk), 16. It´s My Guess (Kam v tom jdeš) (Petr Kotvald), 17. I Wanna Fly On My Own Now (Hana Křížková), 18. Livin´Ain´t So Easy (Ty to nemáš snadný) (Jiří Korn), 19. I´m Just Screamin´ On (Promítám) (Petra Janů), 20. I Love You (Matěj Ruppert) (bonus)

http://www.youtube.com/watch?v=L2BviXN6yhk