Vyhrajte lístky na koncert Jasona Derula v Praze!

mim

Jason Derulo, skladatel, tanečník, choreograf a nejúspěšnější popový zpěvák současnosti, vystoupí v rámci celosvětového turné poprvé v České republice, a to 25. října 2018. A díky Koule.cz můžete na tuto akci vyhrát lístky!

Jason Derulo za svou kariéru prodal již 80 milionů singlů, má více než 3 miliardy zhlédnutí videí na YouTube a 2 miliardy přehrání skladeb na Spotify. Jeho skladby v rádiích a televizích celého světa dosahují v poslechovosti více než 21 miliard posluchačů. 13 jeho skladeb se umístilo v Top 10 americké hitparády Billboard a 5 z nich dokonce dosáhlo na první příčku. Ve Spojeném království obsadily hned čtyři jeho singly první místo hitparády a dalších osm se umístilo v Top 10. Na pražském koncertě s ním vystoupí i šestnáctiletí Norové Marcus & Martinus.

Díky Koule.cz můžete na koncert vyhrát lístky. Jak se soutěže zúčastnit? Napište nám na Facebooku Koule.cz do zprávy, s kým byste na festival nejradši šli a proč. Dva z vás, kteří nám pošlou nejoriginálnější odpověď, dostanou každý dvě vstupenky. Výherce oznámíme na Facebooku Koule.cz 14. srpna 2018.

Zde ještě přikládáme pravidla soutěže

Pořadatel:

Pořadatelem soutěže je společnost Lagardere Active ČR, a.s., se sídlem Praha 2, Wenzigova 4/1872, PSČ: 120 00.

Podmínky účasti ve hře a předání výher:

Zúčastnit se mohou všichni, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky a jsou starší 15 let. Z účasti ve hře jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem nebo pořadatelem hry, nebo osoby blízké těmto osobám (ust. § 116 zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, v platném znění) či osoby přímo či nepřímo spolupracující na hře.

Účastí ve hře účastníci souhlasí, že v případě výhry má organizátor a/nebo pořadatel hry právo využít jejich osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů týkajících se účastníků nebo jejich projevů osobní povahy (fotografie, písmo, hlas apod.) pro reklamní a marketingové účely bez omezení. Jména výherců mohou být uveřejněna v médiích a na internetu.

Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné. Vymáhání výhry soudní cestou je ve smyslu ust. § 845 odst. 1 z.č. 40/1964 Sb. vyloučeno. Výhru, která není hotovostí, nelze směnit za hotovost. Jeden výherce může vyhrát a čerpat maximálně jednu výhru ve hře. Pokud si výherce výhru nepřevezme ve lhůtě stanovené organizátorem a/nebo pořadatelem, možnost čerpat výhru zaniká.

Uveřejnění pravidel hry:

Pravidla hry vstupují v platnost v den jejich uveřejnění na internetových stránkách www.koule.cz. Účastníci jsou s pravidly seznámeni a účastí ve hře projevují vůli být jimi vázáni.

Oprávnění organizátora a pořadatele:

Organizátor a/nebo pořadatel má právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se hry dle vlastního uvážení, jejich rozhodnutí je konečné a závazné. Organizátor a/nebo pořadatel si vyhrazují právo kdykoli omezit, odložit, přerušit, změnit nebo zrušit hru. Ostatní vztahy výslovně neupravené těmito pravidly se řídí platným právem České republiky.

Nezapomeňte nás sledovat na FacebookuTwitteruInstagramuPinterestu. Třeba vyhrajete!