Vyhrajte s Koule.cz lístky na Rejoicera a jeho vinyl

mim

Yuvi Havkin je rodilý Londýňan, který se v raném dětství přestěhoval do Tel-Avivu. Svou hudební kariéru odstartoval před více než desetiletím pod uměleckým jménem Rejoicer a má lví podíl na nové vlně progresivní elektroniky, která v posledních letech hýbe klubovou scénou v Izraeli. V klubu Cross vystoupí ve čtvrtek 31. ledna, podpoří ho Francois Svalis, Aid Kid a Isama Zing.

Do Prahy zamíří v rámci své zimní tour k aktuální desce Energy Dreams. Ještě před tím ale budou mít možnost vychutnat si naživo jeho do detailu propracované beaty i hudební fanoušci v Amsterdamu nebo Berlíně, po pražském koncertě ho ještě čeká Londýn a Brusel. Rejoicer pro toto turné připravil propracovanou audio-vizuální show společně s VJ Jengo.

Album Energy Dreams (label Stones Throw) odstartovalo masivní poslouchanost Rejoicera po světě. Instrumentální hip-hop tu naráží na klasické jazzové postupy, jindy zas na neřízenou psychedelii, která se postupně ztrácí v moři downtempových beatů. Není pochyb o tom, že produkce telavivského hudebníka do prostor pražského Crossu krásně zapadne. Na místě vystoupí i díky projektu New Wave Praha.

After

Ještě před hlavní hvězdou rozezní klub neméně nápaditý producent Francois Svalis. Ten patří k tomu nejčerstvějšímu, co nám místní elektronické luhy a háje servírují. Za svou krátkou hudební kariéru stačil obdržet Divokou kartu v pořadu Startér na Radiu Wave a odehrát nespočet koncertů po Evropě a v Číně.

Aby toho nebylo málo, celou tuhle krásu ještě podtrhne afterparty, kterou si vezmou na starost dvě zvučná jména z Československa. V DJ b2b setu se bok po boku představí pražský Aid Kid s bratislavským Isama Zing, což není nic jiného než boční projekt nadaného producenta Pjoni.

Soutěž

Díky Koule.cz můžete na koncert vyhrát lístky. Jak se soutěže zúčastnit? Napište nám na Facebooku Koule.cz do zprávy, v jaké zemi se Rejoicer narodil. První, kdo napíše správnou odpověď, dostane dvě vstupenky, druhý, kdo napíše správnou odpověď, vyhraje jeho vinyl. Výherce oznámíme na Facebooku Koule.cz 30. ledna 2019.

Zde ještě přikládáme pravidla soutěže

Pořadatel:

Pořadatelem soutěže je společnost Lagardere Active ČR, a.s., se sídlem Praha 2, Wenzigova 4/1872, PSČ: 120 00.

Podmínky účasti ve hře a předání výher:

Zúčastnit se mohou všichni, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky a jsou starší 15 let. Z účasti ve hře jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem nebo pořadatelem hry, nebo osoby blízké těmto osobám (ust. § 116 zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, v platném znění) či osoby přímo či nepřímo spolupracující na hře.

Účastí ve hře účastníci souhlasí, že v případě výhry má organizátor a/nebo pořadatel hry právo využít jejich osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů týkajících se účastníků nebo jejich projevů osobní povahy (fotografie, písmo, hlas apod.) pro reklamní a marketingové účely bez omezení. Jména výherců mohou být uveřejněna v médiích a na internetu.

Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné. Vymáhání výhry soudní cestou je ve smyslu ust. § 845 odst. 1 z.č. 40/1964 Sb. vyloučeno. Výhru, která není hotovostí, nelze směnit za hotovost. Jeden výherce může vyhrát a čerpat maximálně jednu výhru ve hře. Pokud si výherce výhru nepřevezme ve lhůtě stanovené organizátorem a/nebo pořadatelem, možnost čerpat výhru zaniká.

Uveřejnění pravidel hry:

Pravidla hry vstupují v platnost v den jejich uveřejnění na internetových stránkách www.koule.cz. Účastníci jsou s pravidly seznámeni a účastí ve hře projevují vůli být jimi vázáni.

Oprávnění organizátora a pořadatele:

Organizátor a/nebo pořadatel má právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se hry dle vlastního uvážení, jejich rozhodnutí je konečné a závazné. Organizátor a/nebo pořadatel si vyhrazují právo kdykoli omezit, odložit, přerušit, změnit nebo zrušit hru. Ostatní vztahy výslovně neupravené těmito pravidly se řídí platným právem České republiky.

Nezapomeňte nás sledovat na FacebookuTwitteruInstagramuPinterestu. Třeba vyhrajete!