Vyhrajte s Koule.cz skvělý batoh značky Eastpak!

Vyhrajte s Koule.cz batoh Eastpak Floid! Jak na to?

Tato soutěž již byla ukončena.

Do zpráv na Facebooku Koule.cz nám napište, v jakém roce se začaly batohy Eastpak vyrábět. Kdo napíše jako první správnou odpověď, vyhraje tento batoh. Výherce vyhlásíme 15. srpna 2017. Výhra bude zaslána poštou.

Eastpak je kultovní značka ze Spojených států, která se vrací po více než desetileté odmlce na český trh. Je oblíbená zejména pro své ikonické batohy, hravé barvy, neotřelý design a speciální a limitované kolekce určené zejména do města. Předností batohů je kvalitní zpracování z jednoho kusu pevné látky a záruka 30 let (!!!).

Batoh tak není sezónní záležitostí, ale je společníkem ve městě, ve škole či v práci řadu let, a vždy je na něj spoleh. Unese vše, co je potřeba a objemy batohů jsou dimenzovány speciálně podle příležitosti či jejich využití. Stejně dobře poslouží i jeden univerzální.

Kromě ikonického designu a kvality zpracování z jednoho kusu pevné látky je také ohleduplný k zádům. Všechny batohy mají vypolstrovaná záda i ramenní popruhy pro pohodlné nošení.

Ideální batoh pro všechny, kteří potřebují nosit bezpečně řadu pracovních věcí jako jsou dokumenty, notebook či pracovní sešity apod., je Eastpak Floid, o který můžete s Koule.cz soutěžit. Má pevné polstrované tělo, hlavní kapsu na zip, boční kapsu na lahev, stahovací popruhy, ergonomický tvar, polstrovaná a prošívaná záda s bezpečnostní kapsou a vyztužené ramenní popruhy pro pohodlné nošení.

Zde ještě přikládáme pravidla soutěže:

Pořadatel:

Pořadatelem soutěže je společnost Lagardere Active ČR, a.s., se sídlem Praha 2, Wenzigova 4/1872, PSČ: 120 00.

Podmínky účasti ve hře a předání výher:

Zúčastnit se mohou všichni, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky a jsou starší 15 let. Z účasti ve hře jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem nebo pořadatelem hry, nebo osoby blízké těmto osobám (ust. § 116 zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, v platném znění) či osoby přímo či nepřímo spolupracující na hře.

Účastí ve hře účastníci souhlasí, že v případě výhry má organizátor a/nebo pořadatel hry právo využít jejich osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů týkajících se účastníků nebo jejich projevů osobní povahy (fotografie, písmo, hlas apod.) pro reklamní a marketingové účely bez omezení. Jména výherců mohou být uveřejněna v médiích a na internetu.

Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné. Vymáhání výhry soudní cestou je ve smyslu ust. § 845 odst. 1 z.č. 40/1964 Sb. vyloučeno. Výhru, která není hotovostí, nelze směnit za hotovost. Jeden výherce může vyhrát a čerpat maximálně jednu výhru ve hře. Pokud si výherce výhru nepřevezme ve lhůtě stanovené organizátorem a/nebo pořadatelem, možnost čerpat výhru zaniká.

Uveřejnění pravidel hry:

Pravidla hry vstupují v platnost v den jejich uveřejnění na internetových stránkách www.koule.cz. Účastníci jsou s pravidly seznámeni a účastí ve hře projevují vůli být jimi vázáni.

Oprávnění organizátora a pořadatele:

Organizátor a/nebo pořadatel má právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se hry dle vlastního uvážení, jejich rozhodnutí je konečné a závazné. Organizátor a/nebo pořadatel si vyhrazují právo kdykoli omezit, odložit, přerušit, změnit nebo zrušit hru. Ostatní vztahy výslovně neupravené těmito pravidly se řídí platným právem České republiky.

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, TwitteruInstagramuPinterestu. Třeba vyhrajete!

Galerie: 11 důvodů, proč milovat legíny

Galerie: Postarší páry, které jsou stylovější než vy