Vyhrajte skvělé ceny s filmem Let´s Dance 3D. A naučte se tančit street dance!

Redakce

Hiphopová pohádka má už své třetí pokračování. A tentokrát můžeme sledovat skupinku streetových tanečníků, kteří se spojí proti těm nejlepším v tomto oboru – hip-hopovým tanečníkům! Právě taneční bitva v soutěži World Jam Competition jim má navždy změnit jejich životy. Stane se tak? Pokud jste film doposud neviděli, doporučujeme na něj zajít.

Zatím jsme pro vás připravili parádní soutěž o dárkovou tašku Represent, volnou vstupenku do Dance Academy Prague a spoustu dalších skvělých cen s filmem Let´s Dance 3D.

http://www.youtube.com/watch?v=OHN7XFNDyeI

Synopse:

Osiřelý streetový tanečník Luke žije na starém skladišti v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu „House of Pirates“. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, „House of Samurai“, v blížící se soutěži World Jam Competition. Luke hledá nové talenty v undergroundových tanečních scénách ve městě a nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: Natalii, tajemnou streetovou tanečnici a Moosa, komediálního tanečníka z druhého dílu. Natálie má však tajemství, které může zničit jak začínající romanci s Lukem, tak vše, co Piráti vybudovali. Samurajové ukradnou Pirátům úžasnou taneční sestavu, proto se Moose obrací na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude dost dobré na to porazit nejlepší tanečníky světa?

Premiéra 2. září 2010
Režie: 
 Jon M. Chu
Scénář: 
Amy Andelson, Emily Meyer
Kamera:  
Ken Seng
Hudba: 
Bear McCreary
Střih: 
Andrew Marcus
Producent: 
Patrick Wachsberger, Erik Feig, Adam Shankman, Jennifer Gibgot

Hrají: Rick Malambri (Luke), Sharni Vinson (Natalie),Alyson Stoner (Camille), Adam G. Sevani  (Moose), Harry Shum (Cable), Ally  Maki  (Jenny), ad.