Vyhrajte skvělé ceny s filmem Let´s Dance 3D. A naučte se tančit street dance!

Redakce

Hiphopová pohádka má už své třetí pokračování. A tentokrát můžeme sledovat skupinku streetových tanečníků, kteří se spojí proti těm nejlepším v tomto oboru – hip-hopovým tanečníkům! Právě taneční bitva v soutěži World Jam Competition jim má navždy změnit jejich životy. Stane se tak? Pokud jste film doposud neviděli, doporučujeme na něj zajít.

Zatím jsme pro vás připravili parádní soutěž o dárkovou tašku Represent, volnou vstupenku do Dance Academy Prague a spoustu dalších skvělých cen s filmem Let´s Dance 3D.

http://www.youtube.com/watch?v=OHN7XFNDyeI

Synopse:

Osiřelý streetový tanečník Luke žije na starém skladišti v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu „House of Pirates“. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, „House of Samurai“, v blížící se soutěži World Jam Competition. Luke hledá nové talenty v undergroundových tanečních scénách ve městě a nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: Natalii, tajemnou streetovou tanečnici a Moosa, komediálního tanečníka z druhého dílu. Natálie má však tajemství, které může zničit jak začínající romanci s Lukem, tak vše, co Piráti vybudovali. Samurajové ukradnou Pirátům úžasnou taneční sestavu, proto se Moose obrací na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude dost dobré na to porazit nejlepší tanečníky světa?

Premiéra 2. září 2010
Režie: 
 Jon M. Chu
Scénář: 
Amy Andelson, Emily Meyer
Kamera:  
Ken Seng
Hudba: 
Bear McCreary
Střih: 
Andrew Marcus
Producent: 
Patrick Wachsberger, Erik Feig, Adam Shankman, Jennifer Gibgot

Hrají: Rick Malambri (Luke), Sharni Vinson (Natalie),Alyson Stoner (Camille), Adam G. Sevani  (Moose), Harry Shum (Cable), Ally  Maki  (Jenny), ad.

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit