Vyhrožovat Miley Cyrus je terorismus

matoush

Ještě jí ani nebylo sedmnáct, ale po krku jí tenhle rok šli už dvakrát. Miley Cyrus má zřejmě kromě početných fanoušků i řadu zavilých nepřátel. Zvláště pak jistého mladíka.

 „I’m going to fuc*ing kill you,“ vykřikl minulý týden dvaadvacetiletý Sean Christian Mathis, když uviděl Miley Cyrus na předvedení jejího filmu. V zápětí ho policie zatkla a nyní je ve vazbě pro veřejné pobuřování a vyhrožování terorismem. Není to poprvé, kdy mladičká zpěvačka někoho dostala za mříže. Letos v srpnu policie zatkla přímo v kině Marka McLeoda, protože ho Miley obvinila ze stalkingu. Minulý týden, paradoxně v den, kdy zatkli Seana, ale porota McLeoda  všech obvinění zprostila.

Kritici rozdupali nový Rihannin singl
„Miluju

Good Girl’s Gona Bad – tohle je fakt slabota.

Aguilera, nebo Gwen? Čí kostým je lepší?
V sobotu Amerika slavila Halloween a Hollywood nemohl zůstat pozadu. Hvězdy a hvězdičky odložily na jeden večer své nacvičené usměvy, oblékly kostýmy a vyrazily do ulic.
Vybrali jsme pro vás dvě krásné blondýny s krásným hlasem – Christinu Aguileru a Gwen Stefani. První šla koledovat se synem, druhá s celou rodinou. Čí kostým  je podle vás lepší a komu byste raději nadělili sladkosti?
P.S. U nás v Kouli to na celé čáře vyhrál synek Gwen – ten ocásek je vážně miloučkej.

 

Témata: