Vypsaná fixa slibuje překvapení schované do vinylu

Redakce

Na polovinu dubna oznámila skupina Vypsaná fixa vydání vinylu s aktuální deskou Krásný smutný den (recenze desky). Vydání alba propojí s aktivitou webu samosebou.cz, který se věnuje propagování recyklace materiálů.

Poslechněte si Vypsanou fixu v Youradiu

„Slibovali jsme recyklovanou „fixu“ a dodržíme to, o co ale přesně jde, to prozradíme, až vinyl vydáme. Od poloviny dubna sledujte web samosebou.cz, kde se o naší recyklaci, ale i o LP Krásný smutný den dozvíte nejvíc. O první vinyly se navíc bude soutěžit, ten, kdo vyhraje tak první zjistí, jak nás lze recyklovat. A pozor, zmíněný recyklát  se nesmí vyhazovat, protože v sobě ukrývá další možnosti, jak ho během našich koncertů v srpnu a září využít," říká zpěvák Márdi.

Album kapela pokřtila ve vyprodané Akrpoli 17. března. „Lidi si na koncertech zpívají písničky z nový desky. Na to, že vyšla před pár dny, je to super," dodává Márdi. Podívejte se na fotoreport z pražského koncertu. (sli)

 Dubnové termíny turné Ve vzduchu je jaro

 4. 4. Valašské Meziříčí – M klub, 5. 4. Trnov u Dobrušky – ZZ Club + Visací Zámek, 10. 4. Bratislava – KC Dunaj (křest CD), 11. 4. Kutná Hora – Planet, 12. 4. Hořovice – KD + Visací Zámek, 18. 4. Klatovy – Music club U  Košile, 19. 4. Albrechtice u Písku + Visací Zámek, 26. 4. Chrudim – R Klub