Vypsaná fixa vydá v říjnu novou desku

Redakce

Vypsaná fixa pošle v říjnu do světa nové studiové album. Stejně jako předchozí řadovou desku Klenot, jež vyšla před dvěma lety, si i novinku vydá ve vlastní režii. "Byl bych rád, kdyby byla deska pestřejší a kdyby v ní byly emoce, které člověk fakt cítí," řekl frontman Vypsané fixy Márdi, který nyní dopisuje texty.

"Absolvovali jsme několik soustředění a nahráli jsme hudbu k asi 17 písničkám," dodal Márdi s tím, že na novince se objeví 11 nejlepších skladeb. V červnu skupinu čeká natáčení ve studiu Sono, zbytek dotočí na chatě svého bubeníka. Producentem bude stejně jako minule Dušan Neuwerth.

"Na všech minulých deskách vidím nějakou přednost i chybu. Teď bych chtěl udělat kouli z předností a do další desky ji desky. Těším se, že na natáčení budeme mít víc času než minule, kdy jsme si pronajali studio v Londýně. Budeme moct dopilovat detaily," prohlásil Márdi s tím, že věří, že méně nákladná deska než Klenot si na sebe v Česku vydělá.

Album vyjde na CD i v digitální podobě, kterou si posluchači budou moci stáhnout stejně jako minule za částku podle vlastního uvážení. (sli)

Vypsaná fixa – Klenot

http://www.youtube.com/watch?v=08hY9sVkddY