Vypsaná fixa vyprodala Lucernu, kde zakončí oslavy 20. narozenin

Redakce

Letošní rok věnovala skupina Vypsaná fixa koncertování a oslavám dvaceti let kapely, které vyvrcholí 17. prosince v pražské Lucerně. Koncert se fixe podařilo vyprodat.

Rozhovor: Na turné rozbijeme hubu Večerníčkovi

„S naší dosavadní oslavnou šnůrou jsme nesmírně spokojení. Osmnáct koncertů se dá rozdělit dvou skupin – buď bylo vyprodáno, nebo, v horším případě, narváno. Nezbývá než hluboce smeknout před fixím lidem, užívat si tuhle parádní zpětnou vazbu a pak se pokorně vrátit do reality s pocitem, že to, co děláme, má smysl. Lidé se s námi takto odpoutávají a nám se tahle výměna energií moc líbí,“ říká frontman Márdi. Zároveň fanouškům posílá sestřih z koncertu na brněnské Flédě. 


Do Prahy chystá kapela několik hostů, jejichž jména ovšem neprozradí, a zároveň upozorňuje na charitativní projekt, v rámci kterého na facebookových stránkách draží bannery s kapelovými fotkami. V Lucerně celou věc podpoří akcí „Hoď dvacku“ – ke vstupu postaví kasu, kam může každý, kdo chce, přispět, přihodit. Vybrané peníze členové Vypsané fixy pošlou na charitu dle svého uvážení. Více se dozvíte na Facebooku kapely. (red)

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit