Vypsaná fixa vyprodala Lucernu, kde zakončí oslavy 20. narozenin

Redakce

Letošní rok věnovala skupina Vypsaná fixa koncertování a oslavám dvaceti let kapely, které vyvrcholí 17. prosince v pražské Lucerně. Koncert se fixe podařilo vyprodat.

Rozhovor: Na turné rozbijeme hubu Večerníčkovi

„S naší dosavadní oslavnou šnůrou jsme nesmírně spokojení. Osmnáct koncertů se dá rozdělit dvou skupin – buď bylo vyprodáno, nebo, v horším případě, narváno. Nezbývá než hluboce smeknout před fixím lidem, užívat si tuhle parádní zpětnou vazbu a pak se pokorně vrátit do reality s pocitem, že to, co děláme, má smysl. Lidé se s námi takto odpoutávají a nám se tahle výměna energií moc líbí,“ říká frontman Márdi. Zároveň fanouškům posílá sestřih z koncertu na brněnské Flédě. 


Do Prahy chystá kapela několik hostů, jejichž jména ovšem neprozradí, a zároveň upozorňuje na charitativní projekt, v rámci kterého na facebookových stránkách draží bannery s kapelovými fotkami. V Lucerně celou věc podpoří akcí „Hoď dvacku“ – ke vstupu postaví kasu, kam může každý, kdo chce, přispět, přihodit. Vybrané peníze členové Vypsané fixy pošlou na charitu dle svého uvážení. Více se dozvíte na Facebooku kapely. (red)