Vyřazený Ševčík: SuperStar vyhraje Gunčíková

Redakce

V Česko Slovenské SuperStar už zůstali jen čtyři finalisté. Včera ze soutěže vypadl Petr Ševčík (20), milovník kapely Queen. Zpěvu se chce rodák z Brna věnovat dál, rád by také skládal písně. "V budoucnu bych chtěl dělat vlastní tvorbu, protože se více považuju za autora než interpreta," řekl Petr v rozhovoru pro Kouli.

Podle Ševčíka vyhraje SuperStar Gabriela Gunčíková (17) z Kroměříže. "Je to moje favoritka od začátku. Gábina se drží a podle mě bude vítězkou," myslí si teď už exfinalista federální soutěže.

Rozhovor s Petrem Ševčíkem si poslechněte tady

Petr se přes den vyjádřil také ke svému kolegovi ze soutěže Michalu Šepsovi (16), kterého spíše než zpívání proslavil velmi kladný vztah k Jamajce a odkazu Boba Marleyho (+36). "Je to prostě celý o haluzi. Podle mě Michal mohl skončit jako miláček hvězdné pěchoty stejně jako může vyhrát – taková je tahle soutěž," řekl Petr o milovíkovi marihuany serveru tn.cz. (lbp)

Podívejte se na video z párty SuperStar. Michal Šeps a jeho přítelkyně Alžběta Kolečkářová se v něm pokoušejí dělat bubliny s cigaretivým kouřem