Vzal si LSD a koukal 48 hodin na Simpsonovy. Tohle vzniklo

mim

LSD a Simpsonovi. To je kombinace!

Jeden uživatel Redditu si dal LSD a 48 hodin se díval na legendární sitkom Simpsonovi. Na co přišel?

Jeho závěry přeložil web Refresher.sk. Tady to je:

 • Simpsonovi jsou nejlepším zábavním seriálem, jaký byl kdy natočen. Simpsonovi jsou příběhem všech z nás. Když jednou naši planetu navštíví Marťané a požádají nás, abychom jim ukázali naši historii, předám jim všechny série Simpsonových na DVD nebo na čemkoli, co používají ke sledování seriálů.
 • Všichni jsme Bart – Cítíme se nedocenění, protože se lidé rozhodují soustředit na naše nedostatky namísto zručnosti. Byli jsme ovlivněni špatnými lidmi a i my jsme měli na lidi špatný vliv. Všichni vyhledáváme zážitky plné vzrušení, které ubližují nám i lidem kolem nás.
 • Všichni jsme Líza – Cítíme se nedocenění, když chceme zastávat hlas rozumu a inteligence, a lidé, které milujeme, nás ignorují. Všichni se cítíme tak, že se nikam neposouváme navzdory svým schopnostem a šikovnosti. Cítíme se uvězněni mezi lidmi, kteří nás zřejmě nikdy nepochopí.
 • Všichni jsme Marge – Cítíme se nedocenění, když chceme vyjádřit své znepokojení, a lidé nás raději označí za otravné. Všichni se cítíme tak, že nás naše milované osoby budou dusit až do bodu, ve kterém si nikdy nebudeme moci vyvinout vlastní osobnost.
 • Všichni jsme Homer – Cítíme se nedocenění, když si to nezasloužíme. Všichni jsme přelétaví a temperamentní a dobrovolně neznalí. Všichni se snažíme umrtvit bolest ze života, který nás nikdy neuspokojí, a tak ubližujeme i svému mozku.
 • Všichni jsme Maggie – Cítíme se nedocenění, protože máme pocit, že jsme nevyslyšeni a snadno zapomenutelní. Máme nadání, které v nás nikdo nevidí. A pokud bereš tolik drog jako já, pak pravděpodobně často padáš.
 • Nikdo z nich nikdy kompletně nezapadne tak, jak by chtěl, a nezáleží na tom, jak moc se snaží. Nikdy se nezmění.
 • Všichni máme špatné rodiče, všichni budeme špatní rodiče a všichni nacházíme naši vlastní pohádku v závislosti na tom druhém. Springfield je lidský mozek. Každý obyvatel je dokonalým představitelem dalšího kousku z nás. Shelbyville je další lidský mozek. Bezdůvodně se nesnášíme, i když jsme ve skutečnosti zcela stejní.
 • Simpsonovi stáli za vývojem americké společnosti. Přinutili nás mluvit o korupci na obou stranách americké politiky, právech homosexuálů, dobré i špatné výchově, péči o zvířata, etice vegetariánství a způsobech v naší zábavě. A konec konců o všem ostatním.
 • Na Simpsonových pracovali nejlepší animátoři a nejlepší baviči, takže jejich předloha slouží jako perfektní příklad toho, jak vytvořit a animovat zábavnou show tak dobře, že je každý okopíroval. Ale krása Simpsonových je v tom, že oni okopírovali vše, co udělali. Krása Simpsonových je v tom, že každý z nás je stejný a všechno už bylo vytvořeno, takže rovnou můžeme všichni vyjadřovat své pocity a tvořit svobodně.
 • Jsme Springfield. Jsme Simpsonovi. Matt Groening je Bůh. Dan Castallaneta, Yeardley Smith, Nancy Cartwright, Julie Kavner, Hank Azarea a Harry Shearer jsou jedni z nejlepších satiriků, improvizátorů a dabérů, jací kdy žili.
 • Přestaňte brát LSD a všichni si raději pusťte Simpsonovi. Nyní nastal čas Simpsonových. Bůh žehnej Simpsonovým.
Vánoce u Simpsonových S01E01