Vzpomínáte na brýlatou myšku Kelsi z High School Musical? Je z ní neuvěřitelná kost!

Redakce

Teenagerovská romantická komedie High School Musical byla svého času hit a její hlavní hvězdy, Vanessa Hudgens a Zac Efron, se dočkaly i zářné kariéry. Nyní si ale vaši pozornost zaslouží představitelka jednoho z vedlejších charakterů.

Když byl High School Musical ještě v kurzu, všichni milovali Zaca Efrona coby zpívajícího basketbalistu a Vanessu Hudgens jako zpívající šprtku. Jedné z vedlejších postav, brýlaté hudební skladatelce Kelsi, se moc obdivu fanoušků nedostávalo, teď je ale čas to napravit. Její představitelka, herečka Olesya Rulin, totiž vyrostla v neuvěřitelnou kočku!

Jemná blond kráska s hippie duší vás skutečně okouzlí a rozhodně byste jí netipovali 31 let. Po úspěchu HSM si dala pauzu od slávy a pracovala jako zdravotní sestra, chvíli se také živila coby prodavačka v obchodech Victoria´s Secret. Zrovna jejich zboží bychom ji ale raději viděli osobně nosit.

Posléze se ale dcera ruských imigrantů k herectví vrátila. Momentálně je známá především komiksovým fanouškům, protože hrála Calistu Secor v marvelovském seriálu Powers. Mrkněte se do galerie a pokochejte se jejími půvaby!

To je kus! Macaulay Culkin konečně vypadá jako normální člověk

Z drogově závislou sexy fitnesskou: Tato proměna vás dostane!