When love takes over. David Guetta se v červnu vrátí do Prahy

Redakce

David Guetta, jeden z nejslavnějších DJů současnosti, se po pěti letech od vyprodané Tesla Areny vrací do Prahy. Tentokrát se 5. června představí v O2 aréně v rámci turné k poslednímu albu Listen.

Přečtěte si, jak hrál Guetta v Praze před pěti lety

O francouzském Djovi se začalo mluvit hned po  vydání jeho debutového alba Just A Little More Love (2002), které ho proslavilo nejen v jeho rodné Francii, ale také v Belgii a Švýcarsku. S třetím albem Pop Life z roku 2007 se Guetta probojoval do hitparád v dalších evropských zemích včetně Velké Británie a o dva roky později dosáhl poslední mety – USA. Hitparády ovládl s albem One Love s hitem When Love Takes Over s hostující Kelly Rowland. Desky se prodalo přes 1,4 milionů kusů a byla nominována na Grammy.

Na vrcholky prodejních i rozhlasových žebříčků po celém světě si to suverénně zamířily i následující dvě Guettovy nahrávky – trojnásobně platinová Nothing But The Beat (2011) a Listen, která vyšla v závěru loňského roku a díky singlu Lovers On The Sun měla ještě před vydáním na kontě prvenství v žebříčcích ve Velké Británii, Francii a Německu.

„Mohl jsem zůstat v komfortní zóně zavedeného stylu, který mě proslavil, ale chtěl jsem se posunout jako producent. Vyzkoušet nové nápady a vytvořit takové skladby, které obstojí, ať je bude hrát DJ, rocková kapela nebo orchestr. Je to moje nejosobnější album,“ popisuje David Guetta Listen, které momentálně v rádiích uvádí singl What I Did For Love se zpěvačkou Emeli Sandé.

Předprodej vstupenek na červnový pražský koncert v O2 Areně bude zahájen ve čtvrtek 26. února, nejrychlejší zájemci si ho budou moci koupit se slevou 100 Kč. Od soboty 28.února budou lístky k dostání od 1290 korun. (red)