Whitney Houston zbabrala comeback. Usáma ji prý má přesto rád

matoush

Někdejší megastar Whitney Houston se minulý týden pokusila o comeback. V pondělí vydala album, v úterý představila první singl v televizní show. Mnoho diváků však svým výkonem zklamala a musela se omluvit. Na druhou stranu se do řad jejích podporovatelů zařadilo skutečně neobvyklé individuum: Usáma bin Ladin! Dařilo se i jiným: Sugababes mají nový singl a Britney zase zpívá bez playbacku. Zajímá vás, jak jí to jde? Čtěte dnešní šrumec v showbizu.

Když  minulé úterý Whitney Houston vydala novou desku I Look To You, prohlásila, že očekává 200 000 prodaných kusů během prvního týdne. Aby prodej ještě více popohnala, rozhodla se představit první singl naživo v televizním pořadu Good Morning America. Avšak přišlo zklamání. „Zní to jako podprůměrné karaoke,“ zaznívá v komentářích pod záznamem vystoupení. „Jestli se Whitney už na nic lepšího nezmůže, neměla by se vracet. Bývala to paní zpěvačka, ale dnes…“

Karaoke, nebo návrat paní zpěvačky? Posuďte sami:

http://www.youtube.com/watch?v=AbzTuxQegnY

Whitney selhání prý lituje a děkuje fanouškům za podporu
Whitney si kritiku fanoušků vzala k srdci. Krátce po vystoupení v Good Morning America přijala pozvání do Oprah Winfrey Show, kde se ke svému vyjádřila takto: „Je mi to moc líto,“ řekla, „měla jsem méně mluvit a více zpívat, to by bylo pro můj hlas i pro mé fanoušky lepší.“ Hned následující den však zpěvačku zahltily tisíce podpůrných dopisů. „Moc vám všem děkuji,“ prohlásila, „mám vás moc ráda.“

Možná, že Whitney Houston obdržela i dopis od Usámy bin Ládina. Minulou středu totiž vyšla kniha pamětí súdánské spisovatelky Koly Boof nazvaná Diary of a Lost Girl. Autorka v ní popisuje bin Ladina jako srdnatého fanouška této Američanky. „Byl jí doslova posedlý,“ píše. „Jak prý je krásná, jak se krásně směje, jak dokonalá islámská žena by z ní byla, kdyby neměla vymytý mozek životem v Americe.“  Kdo ví, jak tuto informaci využije CIA.

Sugababes mají nový singl od tvůrce hitů Lady GaGa
Skupina Sugababes uvedla nový singl s názvem About A Girl pocházející z dílny RedOne – autora megahitů Lady GaGa Just Dance a Poker Face. A jak prohlásil britský plátek The Sun, je to přesně ten typ songu, který budete po týdnu nenávidět. Teď je ale nový, takže si ho užijte.

Seznamte se s písní, kterou za týden budete nesnášet

Britney Spears zase zpívá naživo
Americká popová hvězda Britney Spears zažívá hvězdný comeback. Minulý týden učinila další krok a poprvé během právě probíhajícího turné zazpívala naživo. Na koncertě v Greensboro v Severní Carolině předvedla svou verzi hitu Alanis Morisette You Oughtta Know. Jak se vám líbí?

Podívejte se, jak zpívala Britney v Greensboro poprvé po mnoha letech naživo 

Témata: