Will.i.amova písnička měla premiéru na Marsu

Redakce

Jak se zdá, hranice lidské zábavy neznají konce. Zpěvák will.i.am, který je známý svým zájmem o vesmír, se domluvil s kalifornskou NASA a díky vozítku Curiosity, jež aktuálně mapuje terén na Marsu, mohl včera večer jeho song Reach For The Stars z chystané sólovky #willpower zažít premiéru právě na Marsu.

Vozítko Curtiosity však není vybavené žádným zařízením, které by mohlo na Marsu šířit zvuk, takže Marťané žádné tóny neslyšeli.

Poslechněte si reportáž o will.i.amovi a jeho akci na Marsu

Celá akce je výsledkem spolupráce NASA se zpěvákovou nadací, která shání prostředky pro výuku dětí z chudých rodin. Will.i.am premiéru spojil s besedou, na níž dětem písničku zahrál a vysvětlil, jakou technologii na Marsu odborníci použili.

Den po záležitosti s Marsem přišel will.i.am s novým klipem k dalšímu singlu Hoola Hoop. Je tak trochu komiksový a hostuje v něm zpěvačka Nicole Scherzinger.

Do třetice will.i.am – na Twitteru se dnes objevila zpráva, že zpěvák měl autonehodu. Nakonec se však ukázalo, že šlo jen a ťuknutí do zaparkovaného auta. On i zpěvačka Cheryl Cole, která seděla na sedadle spolujezdce, jsou v pořádku. (sli)

http://www.youtube.com/watch?v=Vvc89p5qEPU