You´re Beautiful je otravná píseň, uznal její autor James Blunt

Redakce

Konečně! I sám James Blunt přiznal, že jeho největší hit, písnička You´re Beautiful z roku 2005, je otravný. „To byla píseň, kterou lidem cpali do hlavy. Začalo to být otravné. A navíc si lidi začali s jejím textem spojovat autora,“ prohlásil Blunt v rozhovoru pro vydání časopisu Hello!  Skladba, které se prodaly více než tři miliony kopií, vypráví srdcebolný příběh muže, který zahlédl svou bývalou přítelkyni v metru s jiným. Nyní čtyřicetiletý Blunt řekl, že píseň byla cíleně zaměřená na ženské publikum, což ho připravilo o mužské fanoušky.

Poslechněte si Jamese Blunta v Youradiu

„Marketing nahrávky mě navíc líčil jako šíleně seriózní a vážnou osobu, a to, jak vědí všichni moji přátelé, snad ani nemůže být vzdálenější od pravdy,“ dodal. „Mám na kontě pár přecitlivělých, utrápených písní, díky kterým jsem známý, ale myslím, že je čas tenhle směr opustit.“
Album Back to Bedlam, na kterém skladba You’re Beautiful vyšla, se stalo dosud nejprodávanějším v tohoto století ve Velké Británii a celosvětově za prodej získalo platinovou desku. (red)