Z čaroděje lhářem s rakovinou: Rupert Grint hraje v novém seriálu s hollywoodskou průšvihářkou

Redakce

Pokud se řadíte k fanouškům Rona Weasleyho a jeho představitele Ruperta Grinta, britský seriál Sick Note bude přesně pro vás. Fešný zrzek v něm má totiž hlavní roli.

Daniel Glass je chronický lhář, kterého štve prostě všechno – a ze všeho nejvíc jeho úmorná práce po tyranským šéfem Ianem Glennisem. Aby toho nebylo málo, Danielovi jednoho krásného dne diagnostikují rakovinu. Po prvotním šoku tento vykuk rychle zjišťuje, že umírající Daniel má výrazně lepší život, než ten normální, a tak, když se přijde na to, že lékař si spletl složky a Dan vlastně raka nemá, rozhodne se to svým přátelům a kolegům neříct a dál je udržovat v tom, že už to má za pár.

A právě tohoto vykuka hraje Rupert Grint, známý především jako představitel Rona Weasleyho. Momentálně se začíná točit druhá série, přesto jste seriál Sick Note ještě vidět nemohli – ta první se totiž zatím nevysílala. Jisté je kromě oficiální anotace jen to, že onoho zlého šéfa hraje komik a nejlepší kámoš Simona Pegga Nick Frost a šéfovu dceru hollywoodská průšvihářka Lindsay Lohan.

Ta se s Frostem a Grintem vyfotila a obrázek pak sdílela na Instagramu, čímž svou účast na natáčení konečně potvrdila. Evidentně bude na place ginger power! Pro skoro zapomenutou herečku by to navíc mohlo znamenat návrat na výsluní.

No, uvidíme!

Proměna zrzavého ucha Rona Weasleyho: Je z něj hora svalů s pěkně dlouhým… mečem

Dojemné setkání sourozenců Weasleyových: Ron a Ginny se potkali na premiéře