Žádné lži ani sliby. Rockeři Škwor vydávají živák a chystají se na Lucernu

Redakce

Necelý rok po vyprodaném narozeninovém koncertě v pražské Incheba areně, kterým kapela Škwor kromě patnácti let na scéně oslavila vydání alba Sliby & lži, vyjde CD a DVD záznam tohoto zatím největšího samostatného vystoupení skupiny.

Poslechněte si Škwor v Youradiu

Záznam nabídne průřez dosavadní kariérou Škwor, kteří mají na svém kontě včetně novinky jedenáct alb – osm řadovek, jedno best of a dva živáky. DVD bude obsahovat celkem 29 tracků stejně jako digitální podoba alba, CD pak nabídne z kapacitních důvodů o tři stopy méně. V roli hostů se představí Kamil Střihavka a Gábina Gunčíková.

14. listopadu se pak kapela chystá na první koncert do pražské Lucerny. Turné Škwor odstartoval 19. září. „Přípravy na koncert v Lucerně jsou v plném proudu a samozřejmě se snažíme, abychom nabídli fanouškům opravdu silný zážitek. Scénu pojmeme jinak, stejně tak světelný park, chystáme i speciální setlist, který nám můžou pomoct vybrat fanoušci prostřednictvím našeho webu,“ říká kapela. Vstupenky na koncert do Lucerny stojí 320 nebo 550 Kč. (red)

 

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit