Žádné lži ani sliby. Rockeři Škwor vydávají živák a chystají se na Lucernu

Redakce

Necelý rok po vyprodaném narozeninovém koncertě v pražské Incheba areně, kterým kapela Škwor kromě patnácti let na scéně oslavila vydání alba Sliby & lži, vyjde CD a DVD záznam tohoto zatím největšího samostatného vystoupení skupiny.

Poslechněte si Škwor v Youradiu

Záznam nabídne průřez dosavadní kariérou Škwor, kteří mají na svém kontě včetně novinky jedenáct alb – osm řadovek, jedno best of a dva živáky. DVD bude obsahovat celkem 29 tracků stejně jako digitální podoba alba, CD pak nabídne z kapacitních důvodů o tři stopy méně. V roli hostů se představí Kamil Střihavka a Gábina Gunčíková.

14. listopadu se pak kapela chystá na první koncert do pražské Lucerny. Turné Škwor odstartoval 19. září. „Přípravy na koncert v Lucerně jsou v plném proudu a samozřejmě se snažíme, abychom nabídli fanouškům opravdu silný zážitek. Scénu pojmeme jinak, stejně tak světelný park, chystáme i speciální setlist, který nám můžou pomoct vybrat fanoušci prostřednictvím našeho webu,“ říká kapela. Vstupenky na koncert do Lucerny stojí 320 nebo 550 Kč. (red)