Zájem o SuperStar měli v Bratislavě Peter Nagy i druhá Aneta, ta hrála na ulici


Casting Česko Slovenské SuperStar v Bratislavě se konal v den, kdy zemřel Michael Jackson. Dvěma hlasy tentokrát disponoval Palo Habera. V polovině výběrového řízení musela ze slovenské metropole odletět na koncert do Německa porotkyně Marta Jandová, členka skupiny Die Happy. Televize Nova i Markíza poprvé většinu sprostých slov porotců vypípávaly, podle zdrojů Koule.cz ze strachu z velké pokuty od Rady pro rozhlasové a televizní vysílaní v obou zemích.

Kdo na čtvrtém castingu soutěže Česko Slovenská SuperStar diváky nejvíce pobavil? Byla to asi korpulentní osmnáctiletá Veronika. Tahle blondýnka se totiž poté, co dozpívala, rozesmála natolik, že strhla celou porotu a všichni se chechtali dobrých pět minut. "Ty drogy chci taky," vykřikla Marta Jandová. Porotci Veroniku totiž podezřívali, že si barví i jazyk, měla ho totiž růžový, stejně jako víčka a nehty. "Já jsem si vzala jen ibalgin, protože mě bolela hlava," smála se dál Veronika. Písní Fotnána lásky nakonec porotu přesvědčila, a tak postoupila do dašího kola.

Markův dvojhlas a Lujza připomínající Anetu
Porotu naprosto uchvátil kytarista Marek, který zkusil The Beatles a ukázal, že umí zpívat dvojhlasně. Dorazila i rockerka Lujza, která na první pohled připomínala vítězku první České SuperStar Anetu Langerovou. Hrála na kytaru a její styl oblékání byl ve stylu emo. Porota ji pustila dál až ve chvíli, kdy odešla na výzvu Pala hodinu hrát na ulici. Zvládla to, turisté ji dokonce v centru Bratislavy naházeli 20 eur.

Podívejte se na čtvrtý díl castingu, tentokrát v Bratislavě

Jmenovec Petera Nagyho
Do boje o Česko Slovenskou SuperStar se také přihlásil Peter Nagy (29) z obce Mužla. Říká si malý Peter, slavnějšího Nagyho nazývá Peter velký. Malý Peter tomu ale dal… Před porotou zkusil Nagyho píseň Láska je tu snámi. Jeho výkon byl ale hrozný, a tak ihned vyletěl. Moderátorům Leoši Marešovi a Adéle Banášové pak Peter na chodbě řekl, že by rád dělal fotomodela – s tím, že už fotil akty. A tak to zkusil znovu. Pro Novu a Markízu se v přírodě svlékl! Žádný úžasný pohled to ale nebyl. 
Do dalšího kola postoupili i ti, u kterých by to čekal jen málokdo. Třeba Martin, kterému Palo Habera zadal píseň Prší prší, čímž si ho získal. Nebo kytarista Ondra, kterého Dara Rolins a Palo nechtěli, osamocený Ondřej Hejma si ho ale za českou stranu, kde chyběla koncertující Marta, nakonec prosadil.

Další díl Česko Slovenské SuperStar bude věnovaný castingu v Košicích.