Zakk Wylde a Metal All Stars přijedou do Prahy v dubnu

Redakce

Světové turné projektu Metal All Stars, které bylo kvůli zaneprázdnění některých účinkujících přesunuto z letošního prosince na jaro 2015, se v Praze zastaví 24. dubna v hale Forum Karlín. Tříhodinový program nabídne vystoupení známých metalových hudebníků: největší hvězdou bude americký zpěvák a kytarista Zakk Wylde. Vedle něj na koncertě vystoupí například James LaBrie (zpěvák Dream Theater), Joey Belladonna (zpěvák Anthrax), Dave Ellefson (baskytarista Megadeth), Paul Di’Anno (bývalý zpěvák Iron Maiden) nebo Gus G. (kytarista Firewind a Ozzyho Osbournea).

Rozhovor – Zakk Wylde: Hrát s Ozzy Osbournem? Nejlepší nabídka na světě

Zakk Wylde, vlastním jménem Jeffrey Phillip Wiedlandt, se stal známým jako člen doprovodné skupiny Ozzyho Osbournea, zpěváka Black Sabbath. Na pražském koncertu zahraje písně své skupiny Black Label Society. Ženský vokál obstará Kobra Paigeová z kapely Kobra and The Lotus

Projekt Metal All Stars se letos představil v Jižní Americe. Původní pražský termín 6. prosince se přesunul stejně jako data konání všech evropských koncertů. Dříve zakoupené vstupenky jsou platné, vrátit je lze v místě nákupu do 31. ledna. (red)