Zamilovala jste se do fuckboye? Gratulki! Toto je 5 fází, kterými musíte projít, abyste se toho zbavila

Redakce

A je to tu. Pár týdnů nebo měsíců máte kluka, se kterým si celkem rozumíte, je to fešák a sex je super. Ale nechodíte spolu, protože on prostě není na vztahy (nebo v tom hraje roli nějaká jiná pitomá výmluva). Jenže vám se, pravděpodobně přesně ve chvíli, kdy jste ho přestala bavit a přesedlal na někoho dalšího, stal průšvih; zamilovala jste se do něj. Jak se toho zbavit? Funguje to podobně jako u zármutku - ten se taky překonává v pěti fázích. Milé dámy, tohle vás nyní čeká.

 1. fáze: Popírání
  Přiznat si, že už s vámi prostě dál nechce spát nebo s vámi mít cokoliv jiného, to je sakra těžká věc. Neustále si opakujete, že když se s ním ještě jednou vyspíte, určitě si to rozmyslí. Že je přece tolik párů ve vašich oblíbených filmech, co nakonec dopadly dobře… Ale to se ve skutečnosti neděje. Čím dřív přistoupíte na to, že je to kluk, kterému na vás nikdy nezáleželo, tím dřív mu přestanete opilá volat ve dvě ráno a tím méně se ponížíte.
 2. fáze: Vztek
  Fáze, ve které se stáváte naštvanou, zahořklou a pomstychtivou potvorou a dojde vám, že je to opravdu jenom fuckboy, co kromě vás ojížděl šest dalších holek a ta nejlepší věc na něm jsou jeho vlasy. Začnete ho pomlouvat a až ho potkáte, pěkně mu to vytmavíte. On vám řekne, že jste šílená, vy mu jednu vrazíte a bude.
 3. fáze: Vyjednávání
  Ok, takže je neděle ráno, máte brutální kocovinu a právě jste seřvala fuckboye, co vám zlomil srdce – přichází třetí fáze, fáze vyjednávání. V té se začnete modlit k jakékoliv entitě, aby vás začal milovat a změnil se kvůli vám. Když to nezabere, začnete poslouchat smutné písničky, vyčítat si, že jste na něj byla tak zlá a zatočíte se o spirály myšlenek „kéž by“. Jediné kéž by, které je na místě, je „Kéž by to nebyl fuckboy, kterému jsem sedla na lep,“ ale i na to zapomeňte. Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem.
 4. fáze: Deprese
  Právě jste se dostala z polovztahu. I když jste to tak měla jen vy, měla jste ho ráda, pořád trochu máte a nikdo není úplně a stoprocentně zlý. Chybí vám a chybět vám ještě chvíli bude. Máte právo na to být smutná, ale moc se v tom neutápějte. Pořád to byl jen hezoun, se kterým jste se párkrát vyspala. Nic víc. Ale ta ješitnost, my víme, no… 
 5. fáze: Přijetí
  Konečně! Fakt nevíme, jak dlouho bude trvat se do téhle fáze dostat, ale určitě přijde. Vašim kamarádům se uleví, že jste konečně přestala žvanit o někom, kdo byl pro váš život důležitý asi tak dvě vteřiny, a vám se uleví taky. Upřímně, asi moc nebudete chápat, proč jste z něj byla tak hotová. Doporučujeme nějaký sexuální flastr, ale pozor! Nechovejte se jako ten, z koho jste se právě vylízala, a buďte i k náplasti upřímná. Sex je jenom sex. Dodá vám to sebevědomí, vyplaví feromony a vy můžete vesela začít vyhlížet někoho dalšího a pokud možno, tentokrát už normálního.

Byla nalezena léčba na zklamanou lásku a rozchod?

10 holčičích požadavků, které musí pochopit a plnit každý fuckboy