Zaplatila 300 tisíc za to, aby vypadala jako Disney postavička!

Redakce

Snem mnoha mladých dívek je vypadat jako princezna. Tahle dívka si to ale opravdu splnila a zaplatila za to neuvěřitelné peníze!

Sarah Ingle z Denveru chtěla být jako Sněhurka, Malá mořská víla Ariel, Popelka a další Disneyho princezny, které známe snad všichni. Za to, aby tak mohla vypadat, zaplatila tři sta tisíc korun! Za peníze si nechala udělat kostýmy na zakázku.

Žije v podstatě dvojí život. Ve dne pracuje jako marketingová manažerka a po večerech tráví čas jako princezna. Podob, které vyzkoušela, je hned několik a všechny jsou dechberoucí.

Sarah vlastní celkem sedmnáct kostýmů, šestnáct paruk a sama prozradila, že být jako jedna z princezen Disney je mnohem složitější, než se zdá. „Zabírá to mnoho času, protože oblečení má hned několik vrstev, přes které se musím dostat, a pak to ještě zavázat na zádech. Musím mít pro každou z princezen jinou paruku a také make up. Obličej si musím i konturovat, protože některé mají užší obličej, než mám já. Musím používat i několik barevných čoček,“ svěřila se Sarah.

Sarah to nedělá jen sama pro sebe, ale chodí i na různé dětské oslavy, kde dělá dětem radost. A aby toho nebylo málo, navštěvuje také nemocné děti, které leží v nemocnici. Vzhledem k tomu, že vypadá dost reálně, tak jsou děti naprosto nadšené!

Čarovně krásné nehty: Manikúra s Harry Potterem vás uhrane

9 nejinspirativnějších žen z Harryho Pottera: Tyto dámy jsou silné ženy