Zapomeňte na nudné kabelky a pořiďte si ty, které hýří vtipem. Tyhle kousky si zamilujete

Redakce

Ano, my víme, že černá kabelka je klasika, ale nikdo z nás neřekl, že byste ji neměli vlastnit. Chce to však něco na oživení, co vašemu outfitu dodá šmrnc, vtip a barvu. A my jsme to pro vás našli. Módním hitem jsou totiž kabelky, které jsou originální a vtipné.

  • Velká psaníčka s mašlí. Velká psaníčka jsou v kurzu a není se čemu divit. Dokážou totiž dokonale nahradit kabelku a to i během dne. Psaníčko už totiž není pouze kabelkou na večer, ale i na den. Samozřejmě ho však musíte správně vybrat. Zkuste se inspirovat přiloženými fotografiemi, protože psaníčko s mašlí je prostě úžasné.
  • Kabelka s nápisem. S kabelkami s nápisem se jednoduše roztrhl pytel, ale možná díky bohu za to. Vypadají zajímavě ne? Stačí taková maličkost a váš outfit bude vypadat svěže a mladistvě.  Kterou si vyberete?
  • Kabelka s obrázky. Když jsme poprvé uviděli kolekci Gucci, kde jsou různé materiály v kombinaci s našitými obrázky, tak jsme se docela zhrozili. Dnes je tomu však jinak. Možná je to tím, že jsou takové kabelky prostě všude a tím pádem je máme stále na očích a začínají se nám líbit. Ono to totiž nakonec není úplně hrozné a krásně doplní outfit.
  • Kabelky se vzorem zvířátek či panáčků. Pokud toužíte po něčem opravdu extra, tak i pro vás se něco najde. Co takhle psaníčko ve stylu kočičky nebo Karla Lagerfelda? Výběr je jen na vás.
  • Shopping bag s potiskem. Komiksový styl je také stále trendy a inspiraci můžete hledat kdekoli. My jsme si vybrali velké kabelky, které jsou černé a oživené komiksovými obrázky.
  • Kabelky s 3D vzorem. Psaníčka s kamínky nebo květinami nás doslova nadchly. Nejen, že jsou zajímavé a stylové, ale dají se vzít jak přes den, tak i večer.

Videonávod: Jak si vyrobit look mořské panny a hlavně – ty šupiny?!

Snímky ze zákulisí focení kalendáře