Zážitek hrůzy české Barbie: Obtěžovali ji cizinci! Jejího přítele okradli

mim

Gabriela Jiráčková alias česká Barbie zažila noc hrůzy. Na Silvestra ji přepadli v Barceloně!

Zážitek Jiráčková popsala na svém Facebooku. „Po půlnoci jsem se já, můj přítel a kamarádka vydali pěšky z večeře. Venku byla spousta lidí, včetně několika skupin podivně vyhlížejících mužů. Přítel mě vedl z jedné strany a kamarádka šla nejdříve vedle nás. Po chvíli se jí špatně šlo a tak se chytila z druhé strany. Od té chvíle se nás v této “sestavě” začalo všímat čím dál tím více lidí. Několik jich na mě a na kamarádku začalo nejprve dorážet, ale po chvíli na mě začali dokonce sahat a jednat se mnou jako s největším odpadem. Podotýkám, že jsem NEBYLA odvážně, či vyzývavě oblečena. Na sobě jsem měla elegantní, krásné modré šaty…“ uvedla Gábina.

„Přítel nás chránil, tu zdivočelou zvěř odháněl, ale v tom nám oběma někdo podrazil nohy… To už se rozzuřil a toho člověka odhodil. Po chvíli se díkybohu celá tlupa vypařila.. Už měli totiž vše, o co se snažili. V tom zmatku přítele okradli asi o 20 000. To bylo nejspíš to jediné, o co jim šlo..
Každopádně v takovou chvíli člověk neví, zda takoví “lidé” vytáhnou nůž nebo vás někam odtáhnou a znásilní…
Zapluli jsme na chodbu jednoho hotelu, kde stál security. Řekl nám, že je to tam zcela běžné a že máme být rádi, že jsme dopadli tak dobře… Neuvěřitelné…“ dodala Barbie.

Po útoku se prý rozbrečela. Nedivíme se. Muselo to být hrozné!

Podívejte se na video, které jsme s Gábi natočili poté, co podstoupila plastiku prsou:

Česká Barbie po plastice prsou brečela zvracela a nespala