Zdravotní stav Michala Hrůzy se zlepšuje, pomáhá mu logopedka

Redakce

Zdravotní stav zpěváka a skladatele Michala Hrůzy, který byl před časem surově zbit na Stodolní ulici, v bezvědomí převezen do nemocnice a poté kvůli krvácení do mozku operován, se zlepšuje. Dál se léčí v Ostravě. Jak potvrdila manažerka Martina Tůmová, zpěvák nyní spolupracuje s logopedkou. „Pokroky v léčbě Michala Hrůzy jsou patrné. Nadále zůstává pacientem Ostravské městské nemocnice, kde je v rámci poúrazové rekonvalescence v péči terapeuta a logopedkou,“ řekla. 

Michal Hrůza 16. července vystupoval na ostravském Festivalu v ulicích. Po koncertě trávil čas s přáteli v jednom z barů ve Stodolní ulici. V podniku zůstal ale po půlnoci sám. Později se pak na ulici dostal do konfliktu se dvěma mladíky ve věku 18 a 19 let. Podle dostupných informací se rvali mezi sebou a Hrůza je chtěl uklidnit. Když se rozhodl zavolat policii, oba zaútočili na něj. Zpěvák skončil s krvácením do mozku a v bezvědomí v Ostravské městské nemocnici. Tam se podrobil operaci a byl udržován v umělém spánku. Jeho manažerka 29. července potvrdila, že byl probuzen.

Policie oba mladíky z útoku obvinila po několika dnech. Skončili ve vazbě. Uvedli, že všeho litují. Tvrdí ale, že si nic nepamatují. (kač)

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit