Ze SuperStar vypadli Michna, Ločkaj, Kahlová a Maščuchová

Lubos-Prochazka

V bratislavské Incheba Aréně proběhlo večer první semifinálové vyřazování z Česko Slovenské SuperStar. Emoce v první řadě, hodně se v něm tedy brečelo. Plakali vyřazení, moderátoři a také porota, tedy hlavně Marta Jandová.

Debora, která nepostupujeV sobotu a v neděli se semifinálová dvacetčtyřka Česko Slovenské SuperStar představila v samostatných blocích – v sobotu zpívalo 12 kluků, v neděli pak 12 holek. Z předvedených výkonů bylo jasné, že holky se letos "vyvedly", až na jednu dvě výjimky zazpívaly skvěle. Dnes přišlo na řadu první vyřazování. O postupujících už rozhodují diváci pomocí SMS, porotci tudíž jen oznámili, koho by vyhodili oni, kdyby bylo po jejich.
SMS posílali lidé z obou států vždy do poslední chvíle před samotným vyřazováním, podle moderátorů Adely Banášové a Leoše Mareše se hlasovalo i křížem, tedy Slováci hlasovali pro Čechy a obráceně.

Poslechněte si, jak se o víkendu zpívalo

Nejprve přišli na řadu kluci. Do dalších bojů nepostoupil vždy Čech a Slovák s nejmenším počtem hlasů. Stejné to pak bylo i u holek. A napínavé to bylo právě hlavně mezi holkami. Porotci i moderátoři nakonec neskrývali překvapení – diváci totiž poslali ven  Deboru Kahlovou, o níž porotci ani neuvažovali.  

Kluci, kteří nepostoupili:

Koho by nepustila dál porota:

Ondřej Hejma: Thomas Puskailer, Ahmed Hedar
Dara Rolins:
Lukáš Michna, Marek Lacko
Marta Jandová:
Leo Machala, Thomas Puskailer
Pavel Habera:
Leo Machala, Marek Lacko

Kdo nepostoupil v reálu:

Česko: Lukáš Michna – zpíval Ony My Head od Dana Bárty
Slovensko:
Ján Ločkaj – zpíval Lásku od kapely Gladiator

Holky, které nepostoupily:

Koho by nepustila dál porota:

Ondřej Hejma: Nikoleta Balogová, Aneta Galisová
Dara Rolins: Paulína Ištvancová, Adriana Kopecká
Marta Jandová: Paulína Ištvancová, Adriana Kopecká
Pavel Habera: Dominika Maščuchová, Adriana Kopecká

Kdo vypadl:

Česko: Deborah Kahl – zpívala I Tray od Macy Gray
Slovensko:
Dominika Maščuchová – zpívala Vietor od Zdenky Predné

Co dál?
Druhé semifinále Česko Slovenské SuperStar bude kvůli sobotní fotbalové kvalifikaci v pátek 8. října a pak v neděli 10. října večer. Na Kouli.cz pro vás všechny přímé přenosy budeme dál bedlivě sledovat.