Žena si vzala za manžela ducha mrtvého piráta. A nikomu to nepřijde divné

Pavla Gabrhelíková

Amanda Teague tvrdí, že v tomto životě nemůže k nikomu přilnout, protože je až příliš spojená s někým z minulého života.

A rovnou s pirátem ze 18. století. Proto se za svou přízněnou duši z tohoto období i provdala. A jak jejich vztah vypadá? Tak jako ten váš: chodí na  rande, hádají se a mají sex, přestože je její druh víc než tři sta let po smrti!

Jejich vztah prý začal, když jednou ležela v posteli. Cítila vedle sebe nějakou energii. Pak kontaktovala médium, aby jí pomohlo se s duchem spojit. Čím víc se toho o něm dozvídala, tím hlubší city k němu chovala. A duch to cítil stejně.

Amanda už byla ve svazku s fyzickou bytostí a odnesla si z něj pět dětí. Říká však, že se s žádným mužem nikdy necítila být tak spojená, jako s Jackem, který byl údajně pirátem na Haity. Za což ho i popravili.

Jack je prý dost podobný filmovému Jacku Sparrowovi: Má tmavé vlasy, opálenou kůži a čokoládově hnědé oči. Je taky fascinován moderním světěm a jeho technologiemi. Sňatek jí prý navrhl on, protože s ní nechtěl jen tak spát, ale mít právoplatný vztah a být ženatý.

Takže dámy, pokud si nikoho nemůžete najít, nezoufejte. Třeba na vás čeká nějaký duch, který vypadá jako Johnny Depp.