Žena si vzala za manžela ducha mrtvého piráta. A nikomu to nepřijde divné

Pavla Gabrhelíková

Amanda Teague tvrdí, že v tomto životě nemůže k nikomu přilnout, protože je až příliš spojená s někým z minulého života.

A rovnou s pirátem ze 18. století. Proto se za svou přízněnou duši z tohoto období i provdala. A jak jejich vztah vypadá? Tak jako ten váš: chodí na  rande, hádají se a mají sex, přestože je její druh víc než tři sta let po smrti!

Jejich vztah prý začal, když jednou ležela v posteli. Cítila vedle sebe nějakou energii. Pak kontaktovala médium, aby jí pomohlo se s duchem spojit. Čím víc se toho o něm dozvídala, tím hlubší city k němu chovala. A duch to cítil stejně.

Amanda už byla ve svazku s fyzickou bytostí a odnesla si z něj pět dětí. Říká však, že se s žádným mužem nikdy necítila být tak spojená, jako s Jackem, který byl údajně pirátem na Haity. Za což ho i popravili.

Jack je prý dost podobný filmovému Jacku Sparrowovi: Má tmavé vlasy, opálenou kůži a čokoládově hnědé oči. Je taky fascinován moderním světěm a jeho technologiemi. Sňatek jí prý navrhl on, protože s ní nechtěl jen tak spát, ale mít právoplatný vztah a být ženatý.

Takže dámy, pokud si nikoho nemůžete najít, nezoufejte. Třeba na vás čeká nějaký duch, který vypadá jako Johnny Depp.

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit