Zlínsko zažije silně motivační, párty-víkend…

Zlínsko, konkrétně města Zlín a Vsetín, zažije silně motivační párty-víkend v podání slovenského interpreta Suverena a českého interpreta Revolty. Kde a na co se vlastně můžete těšit...?

Tato soutěž již byla ukončena.

V pátek 26. 04. 2013 se uskuteční ve zlínském klubu Music Land třetí zastávka v rámci Alchymista tour 2013 slovenského motivačního rapera Suverena.

Od jiných raperů se liší především dvěma znaky – nepoužívá ve svých textech vulgární slova a zpívá o lásce, míru, štěstí, radosti, energii, zdraví, apod., kde zároveň motivuje různými způsoby fanoušky a posluchače. „Párty zahajujeme ve 22:00 hod.,“prozrazuje Robin Suchánek, jednatel zastupující agentury Suverena NetwIN production.

O kvalitní hudbu po celý večer se postarají DJ LowMoney, DJ Shadow Steve a s hlavní hvězdou programu zahraje slovenský tour DJ Oliver Fillner

Vstupenky v předprodeji bude možné zakoupit v předprodejní síti TicketStream.cz včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour, knihkupectví KANZELSBERGER a síti prodejen BONTONLAND. Vstupenky bude možno také vyhrát ve vysílání rádia Kiss Publikum.

 

Na druhý den, 27. 04. 2013, se uskuteční ve vsetínském klubu L. A. vůbec první koncert ve Vsetíně českého motivačního rapera, říkající si Revolta.

Jeho motivační texty, podobné slovenskému Suverenovi, zná skoro každý, kdo žije v tuzemsku. Ve svých textech se snaží poukazovat nejen na všeobecné problémy společnosti, ale také, jako Suvereno, se snaží v textech rozdávat mír, lásku, štěstí, radost, sílu a energii. 

Akce začíná ve 21:00 hod a dle pořádající agentury NetwIN production se máte na co těšit.

Kromě Revolty vás budou po celý večer bavit DJ Swater a DJ Marthy.

Vstupenky v předprodeji zakoupíte v Baru Fenix na adrese Žerotínova 1114, Vsetín, 755 01.