Známe 12 finalistů SuperStar. Vypadl sympaťák Noah

Redakce

Známe 12 finalistů druhé řady Česko Slovenské SuperStar.

Za Česko budou ve finálových kolech zpívat: Michal Šeps (16), Martin Kurc (19), Petr Ševčík (19), Gabriela Gunčíková (17), Monika Povýšilová (18) a Alžběta Kolečkářová (19).

Za Slovensko postoupili dál: Simona Fecková (22), Martin Harich (15), Celeste Buckingham (15), Matej Piňák (25) a Lukáš Adamec (24).

Soutěž v posledních hodinách skončila pro Alexandru Vokálikovou, Anetu Salačovou, Jerguše Oravce a Noah Ellenwooda, kteří vypadli v posledním semifinále. Vyřazení posledně jmenovaného, který bojoval za Česko, doprovázely obrovské přívaly slz.

ld„Já si myslím, že je to fakt spravedlivé. Byl jsem nejslabší,“ řekl ke svému konci v soutěži Noah Ellenwood, se kterým pořádně cloumaly emoce. A nejen s ním – rozplakala se také moderátorka Tina, která nebyla schopná mluvit. "Strašně mi budeš chybět, bavil si mě," řekl původem Američanovi, který teď žije v Českém Těšíně, moderátor Leoš Mareš. "Miluju tvoji barvu hlasu, miluji celou tvoji osobnost. Tvé místo bylo ve finále, ale bohužel to nevyšlo," promluvila nakonec i přes příval slz Tina, kterou teď řada lidi kritizuje, že svoji roli moderátorky nezvládla a poddala se emocím. (lbp)

Podívejte se na uplakané vyřazení Noah Ellenwooda

http://www.youtube.com/watch?v=-3Au0uIkq0U