Známe 24 semifinalistů Česko Slovenské SuperStar

Redakce

Málo sledovaná druhá řada Česko Slovenské SuperStar už zná 24 semifinalistů, kteří budou od této neděle bojovat v přímých přenosech o postup do finálových kol.
Porota je vybrala během fází soutěže "Divadlo" a "Dlouhá cesta", které se natáčely v pražském Obecním domě a v Ekotechnickém muzeu.
V "Divadle" zpívali soutěžící před porotou v kvartetech – kluci, holky dohromady. Písně byly předem dané. Zazněly např. hity jako Úsměv od kapely Modus, What A Feeling od Irene Cary a nebo Hey, Soul Sister od skupiny Train.
Po každém vystoupení, ke kterému si musely čtveřice naučit i nějakou choreografii, porota většinou jednoho adepta na SuperStar vyhodila.
Ti nejlepší postoupili do "Dlouhé cesty", kterou štáby Novy a Markízy natáčely v mrazivé lednové noci. Kluci a holky si postupně sedali před porotce, kteří jim ve svíčkami osvětleném Ekotechnickém muzeu říkali, jestli jdou dál nebo ne. Někteří museli ještě zazpívat.

Semifinalisté Česko Slovenské SuperStar

Česko – kluci
Tomáš Jurenka (28), Jan Ráček (23), Petr Ševčík (19), Michal Šeps (16), Martin Kurc (19), Ellenwood Noah Scott (15)

Slovensko – kluci
Jerguš Oravec (21), Matej Piňák (25), Marcel Dragúň (17), Martin Harich (15), Lukáš Adamec (24), Lukáš Ondruš (15)

Česko – dívky
Monika Povýšilová (18), Aneta Salačová (22), Jana Karasová (20), Alžběta Kolečkářová (19), Gabriela Guníčková (17), Sára Mifajtová (19)

Slovensko – dívky
Petra Huliaková (21), Simona Fecková (22), Celeste Rizvana Buckhingham (15), Alexandra Vokalíková (18), Dorota Dragulová (15), Klaudia Pappová (20)

Podívejte se, jak vypadala "Dlouhá cesta" pro Čecha s velmi nečeským jménem – Ellenwooda Scotta