Zpátky do minulosti. Scooter a DJ Bobo rozjedou v Brně party snů

Redakce

Brno jako kdyby sevrátilo o dvacet let zpátky. Tamní Bobycentrum totiž přivítá koncerty dvou dance hvězd, které byly na vrcholu v 90. letech: švýcarského DJ Boba a německou taneční kapelu Scooter

Scooter svou dance show s H. P. Baxxterem v čele rozjede 14. listopadu. „Zrekonstruovanou halu Laser Show Hall rozezní mohutná zvuková aparatura, která dá vyniknut energii syntetizátorů a agresivních beatů. Těšit se můžete také na zcela výjimečnou show plnou laserů, efektů, dekorací, tanečnic a nejmodernějších LED projekcí,“ lákají pořadatelé na songy jako Hyper Hyper nebo Move Your Ass. Lístky od 590 Kč seženete v předprodejích. 

Zatímco Scooter už před třemi lety v Brně hrál, pro Švýcara DJ Boba to bude tamní premiéra. Se svou eurodance estrádou dorazí do moravské metropole 20. června. „Hity jako Everybody, Somebody Dance With Me, Take Control či There Is a Party zazní živě od toho nejpovolanějšího a v místě, kde býval a je tento švýcarský popový hudebník ikonou. Očekávejte pecky vašeho mládí, hříšné tanečnice, show a multimediální efekty,“ píše se v pozvánce. Lístky seženete od 499 Kč.

Oba interpreti stále tvoří, Scooter vydali poslední album The Fifth Chapter  v roce 2014, DJ Bobo pak bude promovat taktéž loňské album Circus. (red)