Zpěvák Martin France boural


Zpěvák, herec a producent Martin France druhý den ráno po benefičním koncertě na hradě Houska boural.

Zpěvák, herec a producent Martin France druhý den ráno po benefičním koncertě na hradě Houska boural. Jako každý rok se domluvil s pár přáteli, kteří na Housce přespali, že se pojede k nim na chalupu, a tak vyrazilo několik aut v čele se zpěvákem směr chalupa.V první vesničce pod hradem Houska Kruh se však France , když jel do kopce lesem, srazil s vozidlem, které jelo v protisměru z kopce.

Jeho řidič nezvládl v rychlosti zatáčku a narazil do auta Franceho, který jel v autě se svojí maminkou Jiřinou.Černé Suzuki, které France vlastní, je ze strany řidiče zcela promáčklé a nejdou otevírat řidičovy dveře, takže France musí zatím vylézat ze strany spolujezdce.

"Jsem rád, že to odnesly jen plechy a ne moje nohy, protože  srážka byla docela veliká a že se nestalo nic mně, ani mojí mamině a potažmo ani kamarádům v autech, která jela za mnou. S řidičem, který do nás naboural, jsme si předali veškeré kontakty na sebe a už se to řeší přes pojišťovnu. Na všem jsme se dohodli, takže doufám, že oprava auta bude brzy hotová a zase budu moci zasednout za volant mého auta". Franceho je to první bouračka v životě, a tak doufá, že i když ji nezavinil,  bude zároveň i jeho poslední.

Témata: