Ztrácí o vás ženy zájem? Děláte tyhle odrazující věci

Eva Vogelová

Nedokážete si udržet dlouho žádnou ženu? Víme, v čem spočívá zakopaný pes. Přestaňte dělat následující věci a nebudete mít problém.

  1. Ignorujete jejich zprávy. Ženy přímo nesnáší, když jim neodepisujete. Několik hodin je to strašně užírá a pak začnou  přemýšlet, jestli jim za ta muka vážně nestojíte. Vykašlou se na vás, protože nemají zapotřebí cítit se bezcenně. Potřebují muže, který jim dodá pocit důležitosti. Možná si myslíte, že spolu hrajete jen nějakou hru, ale realita je jiná. Ženy to štve.
  1. Často rušíte společné plány. Na něčem se dohodnete, ale většinou to zrušíte. Občas se stane, že má člověk nabitý kalendář. Pokud se to stane jednou za čas, dá se to pochopit. Horší je, když rande rušíte pořád dokola. Ženy většinou na to už přestanou mít po chvíli energii. Pochopte, že jsou naštvané. Žádná dívka nechce kluka, který není schopný se s ní vidět alespoň jednou týdně. Musíte sami uznat, že to k ničemu nevede.
  1. Požadujete sex velmi často. Hledáte vážný vztah, ale neustále po svojí partnerce chcete jen sex? Pokud není v posteli podobně aktivně naladěná jako vy, pravděpodobně s tím budete mít problém. Některé ženy nevnímají sex jako nejdůležitější pilíř vztahu. Rády si hrají v posteli, ale nepotřebují to tak často. Když na ně neustále tlačíte, nemůžete se divit, že raději utečou.
  1. Projevujete zájem o jiné ženy. Nemůžete si pomoct a otáčíte se za každou druhou sukní. Chtěli byste pevný vztah, ale ostatní ženy se vám líbí také. Baví vás s nimi nezávazně flirtovat s vědomím, že od toho nic neočekáváte. Nedivte se, že to vaší holce vadí.
  1. Vadí vám úspěch vaší partnerky. Možná to neříkáte nahlas, ale jde to z vás cítit. Nějak nemůžete překousnout to, že je v práci úspěšnější a má víc peněz. Občas jí to dáváte sežrat různými gesty nebo posměšky. Tvrdíte, že si děláte legraci, ale uvnitř sebe víte, že vám to opravdu začíná vadit. Pokud si myslíte, že to na vás ženy nepoznají, pak jste naivní. Úspěšné slečny bývají totiž inteligentní.
  1. Zaplatíte jí drink a myslíte si, že vám musí dát něco na oplátku. Nemusí to tak být jen s drinkem, ale s čímkoliv. Pokud své přítelkyni koupíte hezký šperk nebo ji pozvete večeři, neznamená to, že vám něco dluží. Ve vztahu se nedarují věci jen za něco, ale z náklonosti a lásky. Když někoho máte rádi, chcete, aby se s vámi cítil dobře, nepožadujete po něm nic na oplátku. Pokud vám vadí, že většinu výletů a večeří finančně pokrýváte jen vy, rozumně se se svojí partnerkou dohodněte tak, aby to vyhovovalo vám oběma.
  1. Neumíte přiznat vlastní chybu.Všichni děláme chyby. To nevadí. Důležité je, abychom se z nich poučili. To nedokážete, jestli svoje přešlapy ve vztahu budete zapírat. Pokud víte, že jste něco udělali špatně, nesnažte mlžit. Ženy to stejně nakonec poznají. Ocení na vás mnohem víc to, že se sami přiznáte.