Štítek Reklama

ANGLES: Vychází nové CD skupiny ANGLES "Připoj se" k poslechu zdarma

 • Album
cover alba
 • ANGLES

  Vychází nové CD skupiny ANGLES "Připoj se" k poslechu zdarma

  Vyjde 27. 9. 2014 u (p) 2014 BANDZONE.CZ/SUPRAPHON.

  Krnovská hudební skupina ANGLES vydává 27.9.2014 nové CD s názvem „Připoj se“. Je to v pořadí již třetí CD, předešlá tvorba však byla určena především křesťanskému publiku a tudíž toto album bereme jako naše debutové. Mezi dosavadní nejvýznamnější projekty řadíme práci na hudebním projektu „MOBIL“, který byl natáčen s Ostravskou televizí NOE v roce 2012. Na jaře loňského roku stála skupina před rozhodnutím, pokusit se oslovit širší veřejnost.

  Na jaře tohoto roku jsme tedy nahráli nové CD ve studiu Jana Petříka "Studio-Plesná", které obsahuje 13 skladeb. Mixáž a mastering realizoval Jiří Paška a jeho pražské studio „Biotech“ (mezi poslední projekty studia patří Mandrage-Siluety, XINDL-X - Čecháček Made, Eddie Stoilow – Sorry …). Produkci celého CD jsme zajišťovali ve vlastní režii a dotýká se hranice bezmála 100 tisíc Kč. Nyní připravujeme koncertní turné po klubech a festivalech v ČR a na Slovensku. V létě jsme natáčeli podklady pro výrobu dvou klipů k singlům „Kostka ledu“ a „Světlo a stín“.

   Album je laděné do folk-rockové nálady s jemnými prvky moravského folkloru. Všechny písně jsou z autorského srdce i hlavy kytaristy a zpěváka Pavla Malíka, textem i zpěvem pomáhala naše zpěvačka Romča Kročilová, bicí a rytmiku hrál Marek Vítámvás, baskytaru Mirek Zdvyhal, cello Honza Hanousek a s klavírem nám pomohla čerstvá dvojnásobná mamča Eva Palasová. Toužili jsme dodat celému albu kvalitní zvuk a zároveň zachovat živost a náladu všech nahrávek bez kompromisů.

   

  Celé CD je k poslechu na soundcloud.com/anglescz

   

  Nebo na „http://anglescz.bandcamp.com/album/p-ipoj-se

   

  facebook Angles         https://www.facebook.com/AnglesKrnov

  webové stránky          http://www.angles.cz/

   

Mohlo by tě také zajímat

 • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama