Pravidla webu

Koule.cz

Koule.cz je web zaměřený na témata dominující sociálním sítím – virální videa, memy, animované GIFy. Píšeme na téma vztahy, sex, filmy, seriály, párty, tetování a další.

Server provozuje společnost Active Radio a.s.

Copyright

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, fotografií, původních videí je bez souhlasu Active Radio, a.s. zakázáno, s vyjímkou:
– odkazování nadpisů článků na jejich plné znění na www.koule.cz.
– uvedení citace obsahu článků s odkazem na www.koule.cz.

Podmínky užívání webu

Registrace do tohoto webu je zdarma. Podmínkou registrace je souhlas uživatele s podmínkami užívání webu uvedenými níže. Potvrzení souhlasu s podmínkami provede uživatel při registraci. Přestože administrátoři a moderátoři tohoto webu a provozovaných aplikací se snaží udržovat na webu pořádek, není možné, aby zvládli číst úplně všechny příspěvky. Příspěvky vyjadřují výlučně názor autora, který nese za jejich obsah plnou odpovědnost. Registrací do tohoto webu se uživatel zavazuje, že nebude zveřejňovat příspěvky, které jsou vulgární, násilné, nepravdivé, sexuálně zaměřené, pomlouvají jiné subjekty nebo jsou v rozporu se zákony České republiky.Provozovatel tohoto webu a diskusního fóra Koule.cz si vyhrazuje právo zrušit registraci kterémukoliv uživateli, který poruší podmínky užívání webu, případně odstranit, upravit nebo přemístit jakékoliv příspěvky v diskusním fóru, a to i bez udání důvodů.

Závazná pravidla

Uživatel je povinen používat pouze jedno jméno nebo přezdívku (pokud možno tu, kterou používá i jinde na internetu).
Uživatel je povinen zdržet se ve jménech a přezdívkách používání vulgárních výrazů nebo jmen známých osobností.
Zakazuje se používat jména a přezdívky jako Admin, Webmaster apod. Zakazuje se neoprávněně se vydávat za administrátora, moderátora či správce diskusního fóra. Uživatel je povinen dodávat pouze příspěvky v českém nebo slovenském jazyce.

Uživatel je povinen texty příspěvků dodávat s diakritikou (háčky a čárky) a interpunkcí, delší texty pro přehlednost rozdělovat do odstavců. Uživatel bere na vědomí, že nadměrné formátovaný text může být provozovatelem odstraněn.
Uživatel je povinen zdržet se používání vulgárních a obscénních výrazů a příspěvků, jakož i příspěvků, které se svým obsahem mohou dotýkat práv či oprávněných zájmů jiných osob.

Zakazují se veškeré projevy odporující zákonům České republiky. Rovněž se zakazuje šíření nelegálních materiálů nebo odkazování na ně. Zakazují se příspěvky mající charakter reklamy. Zakazuje se používání webu k osobní komunikaci a šíření spamu. Zakazují se nesmyslné příspěvky, nadužívání „Smajlíků“ a prázdné příspěvky. Zakazuje se vkládání podpisů do textů. K tomuto účelu slouží položka “podpis” v nastavení. Registrace dlouhodobě neaktivních registrovaných uživatelů může být provozovatelem zrušena.