Štítek Reklama
17. 1.2016

5 věcí, které byste měli vědět, než se necháte potetovat

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Autor fotografie: Shutterstock.com

Co byste měli vědět, než se necháte pokérovat? Toto.

  1. Je to navždy. Fakt. Pokud tedy pak nechcete podstupovat laserové odstranění. Což asi nechcete, protože prý docela dost bolí.
  2. Dobře si rozmyslete motiv. Delfínek je možná roztomilý, ale vážně ho chcete mít navždy na těle?
  3. Připravte se na bolest. Není to porod, ale bolí to dost. Samozřejmě taky záleží na místě, kde se chcete nechat potetovat. Tetování po kostech (prsty, nárty, lebka) prý bolí nejvíc.
  4. Místo je důležité. Může se vám líbit mít kérku na prstě, ale pokud děláte v úřadě, dobře si to rozmyslete. Dnešní společnost eště kérky moc nebere a mohli by vás taky kvůli tomu vyhodit. Lepší je proto nechat se kérovat na místa, která schováte pod oblečení, jako jsou záda, paže, břicho, nohy.
  5. Vyberte si tatéra. Neřekněte si "chci kérku tu a tu" a neběžte do prvního salónu. Proklepněte si víc tatérů a jděte k tomu, jehož práce se vám nejvíc líbí, a taky k tomu, který dělá věci, které vy chcete. Pokud chcete Disney malůvku, asi nebude ideální nechat se kérovat od někoho, kdo se věnuje spíš geometrii. Výsledek by nemusel být nic moc a tatéra by asi ani nebavilo vás tetovat. Zajděte klidně i za víc tatéry a prodiskutujte vaše nápady. Buď vás tatér vezme jako klienta, nebo vás doporučí k němu jinému. Komunita tatérů je v tomhle dost solidární a rozumná. Jen nekvalitní tatér vám vykéruje cokoli, hlavně že mu za to dáte prachy.

Tetování inspirovaná knihami: Harry Potter je samozřejmě nejvíc boží!

Zavrhujete tetování? Tyto fotky možná změní váš názor

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama