Štítek Reklama
21. 9.2015

Bude svatba! Doubravová a Tomeš se zasnoubili přímo na jevišti. Herečka takhle plakala

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Roman Tomeš požádal svou přítelkyni Michaelu Doubravovou o ruku. A to přímo na jevišti!

Skutečně se podařilo před Míšou všechno utajit, takže do poslední chvíle netušila, co na ni Roman chystá. Na Míšino "ano" si celé hlediště stouplo a několik minut tlesklo vestoje.

Míša: "Když najednou nezačala hrát hudba tam, kde by normálně měla, zprvu mě napadlo, že asi tentokrát vynecháváme závěrečný přídavek. Až jak přede mě Roman poklekl, tak mi všechno došlo. A pak už mám jen mlhu. To asi pochopí každá holka, kterou její kluk takhle překvapil. Prostě krásná tma před očima."

Roman: "Osmý světadíl jsem si nevybral náhodou, právě při něm jsme se s Míšou před pěti lety poznali a dodnes pro nás je srdeční záležitostí. Chystal jsem to půl roku. Měl jsem seznam jen skutečně několika málo lidí, kteří o mém plánu museli vědět z organizačních důvodů, jinak jsem se snažil, aby se nic nerozneslo. Nevěděli o tom ani kolegové, kteří v tu chvíli s námi stáli na jevišti... Ani netuším, co se mi podařilo ze sebe před Míšou vysoukat. Jen slyším její Ano a pak už si zas nic nepamatuju."

Svatbu chtějí stihnout skutečně do roka a do dne. Prstýnek je z bílého zlata.

Míša s Romanem jsou neustále spolu i v pracovním životě, momentálně hrají v Kalichu v pěti muzikálech: Atlantidě, Horečce, Mauglím, Osmém světadílu a v Pomádě. Míša: "Za ta léta jsme se už naučili neoddělovat pracovní život od soukromého, příjemně se nám prolínají."

  • fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama