Štítek Reklama
16. 12.2009

Michelle Rodriguez: Pravda o mně je v mé vagíně

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Michelle Rodriguez - Autor fotografie: Foto MySpace herečky

Zvláštní způsob k očištění své pověsti zvolila americká herečka Michelle Rodriguez. Hvězda seriálu Ztraceni a jedna z hereček aktuálního trháku Avatar chtěla učinit přítrž sérii fám, která se rozjela v roce 2006, kdy přiznala, že experimentuje se ženami. Chce dokázat, že je stoprocentní ženou, a chce to dokázat za každou cenu. „Hledejte mezi mýma nohama,“ vzkázala.

Jak to tak vypadá, americký bulvár vynaložil všechnu svou energii na kauzu golfového nevěrníka Tigera Woodse, a na starý dobrý svět popových hvězdiček a hvězd už kapacita nezbývá. V dnešním Šrumci v showbizu si tak musíme posvítit na herečku Michelle Rodriguez, která „okurkový“ týden okořenila svou rozhořčenou odpovědí na dotaz jednoho z fanoušků: „Kdybych chtěla, aby lidé věděli, co dělám se svou vagínou, už dávno bych natočila porno. Pokud lidé něčemu nerozumí, nazvou to nějakým snadným jménem. Mohou o tom pak jednoduše diskutovat a kritizovat to. Je to prostě jen jejich lenost!“
Jak řekl nejmenovaný kolega v redakci: „Nástává čas na činy místo slibů.“

Homofobní hudebník nominovaný na Grammy prodával pět kilogramů kokainu
Buju BantonZpěvák moderního reggae Buju Banton byl zadržen v Maiami při pokusu prodat dávku kokainu. Během kontroly auta mu policie našla téměř 5 kilogramů této drogy a Bantonovi tak hrozí až 20 let za mřížemi.
Není to poprvé, kdy má jamajská hvězda reggae konflikt se zákonem kvůli drogám. V roce 2003 nebyl uvězněn jen díky svému tvrzení, že neví, kde se na jeho zahradě vzaly tři rostliny konopí. Tentokrát se zdá, že tolik štěstí mít nebude.
Další kontroverzní skutečností jsou Bantonovy homofobní názory. Proslulý je text písně Boom Bye, Bye, ve kterém vybízí homosexuály střílet a upalovat za živa. Písničku si můžete poslechnout tady.

Zac Efron je znovu s Vanessou Hudgens
Na závěr něco, ehm, hezkého. Herecko-pěvecká dvojka ZacVanessa už se zřejmě znovu vodí za ruce. Anebo spolu přinejmenším rádi pózují na fotkách. Během posledního týdne spolu byli na večeři, nevštívili koncert a završili to romantickou pozdní snídaní v neděli ráno. Doufejme, že jim to vyjde. Jsou přeci Vánoce.

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama