Štítek Reklama
20. 1.2016

Nejkrásnější dobrovolné hasičky Česka a Slovenska se svlékly pro kalendář

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Autor fotografie: Jan Tůma

Nejkrásnější české hasičky Česka a Slovenska společně s Hasičem roku 2015 nafotili pořádně odvážný kalendář pro letošní rok. Pro všechny to bylo první focení v životě, zkušenosti s modelingem krásky neměly. A rovnou se před objektivem fotografa Jana Tůmy musely obnažit. Navíc v přítomnosti sexy hasiče!

"Focení bylo krásné, obrovský zážitek, moc jsme si to všichni užili. Moc oblečení nám nenechali, ale nebylo to tak hrozné jako třeba na finále, kdy jsem poprvé stála na pódiu v plavkách během promenády," prozradila Kateřina Müllerová, Miss Hasička 2015.

"Byla to pro mě úžasná zkušenost, hodně jsem se naučila a z výsledku jsem nadšená. Ráda bych zkusila modeling víc," dodala Kateřina.

První focení zažil také Hasič roku 2015 David Hájek. "Je to pro mě první modelingová zkušenost. Bylo to hodně těžké, nejsem na to zvyklý. Ale myslím, že s holkami se fotilo super, dost mi to ulehčily.  Jsou to krásný ženský, myslím, že by si to užíval každý chlap," upřesnil Hájek, který pracuje jako profesionální hasič u hasičského záchranného sboru v Českých Budějovicích.

Česká Miss a Miss Universe Slovenské republiky se ukázaly v plavkách. Která je krásnější?

Iva Kubelková a Táňa Kuchařová mají hlavní role. Kde?

  • fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama