Štítek Reklama
16. 9.2009

Oh, Kanye West, super účes, co tu děláš?, vzpomíná Taylor Swift

  • Článek
Více článků jako tento

Dva dny po trapasu na předávání MTV Video Music Awards, kdy raper Kanye West vběhl na pódium s tím, že cenu za nejlepší videoklip měla vyhrát Beyoncé a ne Taylor Swift, se zpěvačka objevila v talk show The View. Vyprávěla tam, co jí v osudném okamžiku  běželo hlavou.

Taylor SwiftTaylor Swift byla v ženské katergorii nominována s docela vtipným teenage klipem You Belong With Me. "Myslím, že v tu chvíli jsem si říkala: Wow, nemůžu uvěřit, že jsem vyhrála ... To je úžasný ... Nepanikař a hlavně neupadni ... Musím poděkovat fanouškům, to je tak cool ... Oh, Kanye West je tady! Super účes ... Co tu děláš? A pak oou... asi už nezvládnu poděkovat fanouškům."

Podívejte se na video z The View

Po pořádném šoku odešla Taylor Swift do zákulisí, kde se rozbrečela. Všichni okolo se ji snažili utěšit, za dalších pět minut se pak musela dát dohromady a jít zpátky na plac.
Kanye West se ale později chytil za nos a v The Jay Leno Show řekl, že by se rád za své chování zpěvačce tváří v tvář omluvil. Zatím to ale neudělal: i když Taylor v jiném rozhovoru prohlásila, že se s ním kvůli omluvě ráda setká osobně, Kanye ji prý nekontaktoval. Omluvil se jenom  na svém blogu: "Byla to Taylořina chvíle slávy a já neměl žádné právo jí to sebrat. Je mi to skutečně líto." Telefonická omluva ale nakonec přišla. West vytočil Taylořino číslo ihned poté, co se zpěvačka objevila v The View show.

Klip, se kterým Taylor Swift vyhrála na MTV

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama