Štítek Reklama
16. 9.2010

Guns N' Roses jedou opět na Prahu

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Axl Rose - Autor fotografie: Foto shutterstock

V pondělí 27. září jsou po čtyřech letech opět tady. Kdo? Kapela Guns N' Roses s milovaným i zatracovaným Axlem Rosem za mikrofonem. Kromě svých největších hitů přiveze i písně z poslední desky Chinese Democracy.

Evropskou část turné Guns N' Roses provázejí až hodinové pozdní příchody lídra Axla Rose. V irském Dublinu proto vyhnali diváci kapelu z pódia sprškou plastikových lahví s neznámým obsahem. Po naléhání promotéra se skupina nakonec k vystoupení vrátila, to už ale hrála před poloprázdným hledištěm.
Fanoušci v Praze si tohle asi nedovolí, i když na minulém koncertě v O2 areně se kapela dostala ke slovu až těsně před půlnocí, kdy musela řada přespolních fandů na vlak; jinak by se prostě nedostali domů.

Welcome to the Jungle v Praze před čtyřmi lety


Axl Rose je jediným členem z původní sestavy skupiny, která vznikla v roce 1985 v Los Angeles a na špičky žebříčků hitparád se dostala s prvními dvěma alby Appetite for Destruction z roku 1987 a Use Your Illusion v roce 1991. V  polovině 90. let se pak kapela rozpadla a Rose se stáhl do ústraní v Malibu. V posledních letech se ale vrátil na pódia s úplně novou sestavou, která před dvěma roky vydala album Chinese Democracy. A právě z něj Guns N' Roses v Praze zahrají  - soudě podle pařížského setlistu z před několika dní - alespoň tři písničky. Těšit se ale můžeme i na předělávku Dylanovy Knockin´ On Heaven´s Door.

Guns N' Roses
Kdy:
27. září 2010
Kde: O2 arena, Praha - Vysočany
Čas: 20.00
Vstupné: 1990 Kč, 1490 Kč v síti Sazkaticket

Podívejte se na letošní vystoupení Guns N' Roses v Brazílii

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama