Štítek Reklama
23. 9.2015

Přehled: Tito seriáloví herci vydělávají nejvíce

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Milujete seriály a nemůžete se na ně vynadívat? Tak byste měli vědět, které hvězdy opravdu nemají hluboko do kapsy. Kdo bere nejvíc?

Seriály patří mezi nejoblíbenější pořady, na které se můžete v televizi podívat. Zajímá vás, kolik si vydělá váš oblíbený herec či herečka z milovaného sitcomu?

Tak se podívejte na náš seznam a třeba je tam najdete! Jako první je na našem žebříčku Charlie Sheen z Dva a půl chlapa, který si vydělá ročně 1,8 mil dolarů. Další je Ray Romano ze seriálu Raymonda má každý rád, ten si vydělá 1,7 milonu dolarů.

Třetí vás asi zaskočí - je to Tim Allen, ze seriálu Kutil Tim, který má 1,25 mil dolarů ročně. Všechny hlavní hvězdy ze seriálu Přátelé dostávají 1 milon dolarů.

A dál: Ashton Kutcher za Dva a půl chlapa 750 tisíc dolarů, Jon Cryer za Dva a půl chlapa 600 tisíc dolarů, Mark Harmon - Námořní vyšetřovací služba 525 tisíc dolarů, Kaley Cuoco - Teorie Velkého třesku 350 tisíc dolarů, Patrick Dempsey - Chirurgové 350 tisíc dolarů, dabéři seriálu Simpsonovi - 300 tisíc dolarů. Jason Segel - Jak jsem poznal vaši matku 225 tisíc dolarů.

  • fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama