Štítek Reklama
23. 9.2016

Sexuální typologie lidí podle zvířat: Jste delfín, lev, medvěd nebo vlk? Otestujte se!

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Autor fotografie: Shutterstock.com

Podle spánkového psychologa doktora Michaela Breuse se lidé dělí na zhruba čtyři typy, které mají trochu jiné ideální načasování pro sex. Označuje je jako zvířata – delfíny, lvy, medvědy a vlky.

„Sedmdesát procent lidí má sex čistě podle vyhovujících podmínek, které bývají tehdy, když jste večer v posteli před spánkem. Ale člověk chce mít sex tehdy, když je jeho hladina testosteronu nejvyšší, a to bývá dříve večer nebo ráno. Vnitřní rytmy každého člověka jsou jiné. Jsou určitá období, kdy tělo pálí kalorie a produkuje více estrogenu, takže je důležité využít poznatky,“ vysvětluje doktor Breus.

Delfíni jsou lidé inteligentní, s častými změnami nálad a náchylnosti k pesimismu, kteří spí velmi lehkým spánkem a často se budí. Tito jedinci by měli mít sex v osm večer.

Lvi jsou ranní ptáčata, jsou odhodlaní, optimističtí a mají rádi akorát tak dlouhý spánek, ani moc, ani málo. Ti by měli souložit mezi šestou a sedmou ráno.

Medvědi milují zábavu a legraci, jsou otevření jako sluníčka a potřebují hodně spánku. Jejich časem pro sex je sedmá ranní nebo devátá večerní.

Vlci jsou noční tvorové, tvořiví, extrovertní a mají rádi středně dlouhý spánek. Pro ně je ideální čas pro sex v deset dopoledne a v půl jedenácté večer.

„Sex je další formou komunikace. Takže když chcete komunikovat, chcete komunikovat v čase, kdy jste schopni se tomu plně věnovat a naslouchat,“ dodává podle webu Odhaleno.cz doktor Breus.

25 vzpomínek, které jsou pro leckoho intenzivnější než sex: Odpíraný polibek, zvuk vystřeleného korku a ráno po propuštění z lapáku

9 zpráv, co vám píše kluk, který vás nechce

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama