Štítek Reklama
29. 3.2010

Novou desku vydá Christina Aguilera v červnu

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Kdy už vyjde moje deska? ptá se Christina Aquilera - Autor fotografie: Foto webarchiv zpěvačky

Po řadě nejasností určila Christina Aguilera nový - a snad už definitivní - termín vydání nové, v pořadí čtvrté desky jménem Bionic. Album vyjde 7. června, premiérový singl Not Myself Tonight ale půjde do rádií už 5. dubna. Poslechnout si ho můžete na webu zpěvačky v úterý 30. března. Jaká deska bude? “Snažila jsem se pomocí elektronických i běžných nástrojů vytvořit svěží, sexy atmosféru. Tématem písniček jsou hravé i osobní věci. Strašně se těším, až moji fanoušci nový zvuk desky uslyší. Myslím, že je to zvuk, který ode mě nikdo nečekal," říká sama zpěvačka.
Album Bionic bude obsahovat skladby, na kterých Christina Aguilera podílela s dalšími umělci. Patří mezi ně například Sia, Tricky Stewart, Polow Da Don, Le Tigre, Hill & Switch nebo Ladytron. “Práce s tolika talentovanými umělci a producenty, které obdivuji, byla opravdu úžasná zkušenost. Lidé, jež jsem oslovila ke spolupráci, vnesli do nahrávky řadu specifických zvukových poloh. Mým cílem bylo vstoupit do jejich světa a zkombinovat ho s mou vlastní vizí a zvukem,” říká Christina Aguilera. Album bude obsahovat i baladu, jejíž autorkou a producentkou je Linda Perry a jmenuje se Lift Me Up.
Album Christina nahrávala v domácím studiu, po porodu prvního syna. Dokončila také práci na svém prvním filmu Burlesque. Ve snímku, který půjde do kin na podzim roku 2010, hraje Cher, Stanley TucciKristen Bell. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama