Štítek Reklama
12. 8.2011

Charlie Straight zahrají s kozou, psem a kočkou u fanouška doma

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Charlie Straight - Autor fotografie: Foto promo kapely

Dva bratři ze Stříbrné Skalice, malého města na Sázavě, budou mít v neděli odpoledne vzácnou návštěvu. S celým svým aparátem k nim dorazí třinečtí Charlie Straight, kteří pro ně a nejbližší kamarády na zahradě zahrají speciální koncert.
Show připravila kapela jako odměnu pro tvůrce nejlepšího videa k akci Hrejte víc Charlie Straight. Projekt vznikl z popudu fandů proto, aby kapelu více rotovala ráda.

„Vzniklo asi deset videí. Některá jsou hodně propracovaná a všechna se dají najít na YouTube. Stačí zadat ‘Hrejte víc Charlie Straight‘,“ říká basista Jan Cienciala alias Johnny.

Místem koncertu pro výherce bude rodinný domek, jehož okolí si Cienciala pochvaluje. „Před týdnem jsme byli kluky navštívit, abychom prozkoumali terén. Budeme hrát přímo na zahradě, kromě nás a posluchačů tam bude ještě pes, kočka, koza a další domácí zvířata,“ směje se Johnny při odpovědi na otázku, jestli venkovské hraní nebude rušit sousedy. „S nimi je prý také všechno domluveno,“ dodává.

Vzhledem k tomu, že koncert bude na soukromém pozemku a kapela ho plánuje opravdu jako příjemné „rodinné“ odpoledne s uzavřenou skupinou fandů, přímo na akci vás nezveme. Natočíme z ní ale exkluzivní video, se kterým se určitě podělíme.

Charlie Straight chystají na podzim Koule.cz tour Charlie Straight. Zastaví se v sedmi českých a moravských městech, vyvrcholí 11. října v pražském SaSaZu. (sli)

Video, které vyhrálo v soutěži Hrejte víc Charlie Straight

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama