Štítek Reklama
17. 12.2010

Hiphopeři House Of Pain, další posila Prague City Festivalu

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Nový multižánrový hudební festival, jehož první ročník se odehraje 23. června 2011 na Bruselské cestě a v pravém křídle Průmyslového paláce na pražském Výstavišti, ohlašuje další posily.
Vedle britských Skindread a gypsy punkáčů Gogol Bordello se na akci představí i legenda amerického hiphopu, kapela House Of Pain v čele s Everlastem, která se na scénu vrátila po 14 letech. Mezi další hosty počítají organizátoři i makedonskou skupinu Superhiks, která se mezinárodně proslavila ska úpravou rock'n'rollové klasiky Ace Of Spades od Motörhead (poslechněte si). Mezi její slavné fanoušky patří Manu Chao, který si ji nejednou přizval na koncert. Českou scénu budou zastupovat plzenští skáčkaři Tleskač. „Potvrzení dalších kapel je na spadnutí, budeme návštěvníky průběžně informovat“ dodal za pořadatelskou agenturu PunxNotDead ředitel Borek Jiřík.
Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro za 590 Kč, po vyprodání této edice stoupne cena na 790 Kč. Organizátoři nyní rovněž zahajují předprodeje v Polsku, Maďarsku a Chorvatsku, následovat bude ještě spuštění prodejů v Německu a Rakousku. (sli)

Poslechněte si House Of Pain

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama