Štítek Reklama
11. 8.2010

Robbie Williams měl na svatbě místo družiček psy

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Svatební vydání anglického časopisu Hello!

Žádné družičky ani průvody. Novomanželé RobbieAyda Williamsovi se ještě před svatbou rozhodli, že místo svatebního doprovodu přichystají na obřad svých osm psů. Podle Aydy a Robbieho, kteří si chtěli svatbu užít jen v kruhu nejbližších a bez mediálního humbuku, mají psi jednu zásadní výhodu: nic neprozradí. „Říkala jsem si, že bych jim uvázala motýlky, ale pak jsem se rozhodla pro květinové límečky,“ popsala Ayda Williams přípravy v rozhovoru pro britský magazín Hello!
Vzhledem k tomu, že se pár bral doma na zahradě, odpadly problémy s přepravou psů. Robbie prý původně navrhoval, aby s Aydou zajeli na rychlý obřad do Las Vegas. S tím ale neuspěl. „Miluju ji, chci s ní být do konce života, tak proč neskočit do Las Vegas? říkal jsem si. Pak jsem ale zjistil, jak je pro Aydu svatební den důležitý, a že už má všechno předem naplánované,“ řekl Williams.
Obřad na Williamsově pozemku, kam dorazilo 60 hostů, se nesl ve stylu Jamese Bonda. Na party se pak podávalo sushi, steak a speciální koláč. Dvojice si podle zvyku vyměnila prstýnky, Robbie ho ale nosit nebude. „Šperky jsou mi nepohodlné a taky je dost často ztrácím. Proto přemýšlím, že bych si na tom prsteníčku nechal udělat tetování.“ (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama