Štítek Reklama
15. 8.2014

Video: Anna K nazpívala s hudebníky z Reef písničku v angličtině

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Anna K s hudebníky z Reef - Autor fotografie: Promo Anna K

Přátelství se zpěvákem kapely Reef Gary Stringerem a jeho spolupráčem Jackem Bessantem stvrdila Anna K společnou písničkou Hold a Little Place, kterou nazpívala v angličtině. Hudebníci Annu K doprovázeli na posledním akustickém turné se svým projektem StringerBessant. Během společného pobytu v Praze se všichni na den zavřeli do studia a nahráli skladbu, jejíž hudbu složil zpěvaččin partner Tomáš Vartecký a anglický text Brad Stratton z Circusu Praha

Fotoreport: Anna K je skvělá i bez proudu

„Když měli přijet Gary s Jackem do Prahy poprvé, měla jsem zrovna od Tomáše krásnou písničku. Napadlo mě napsat Garymu, zda by ji se mnou nechtěl zkusit nazpívat. Okamžitě mi odepsal, že se mu líbí. Takže jsem začala řešit text, protože Gary samozřejmě nemůže zpívat česky a já se rozhodla zazpívat si teprve podruhé v životě ve studiu anglicky,“ popisuje Anna K., která nakonec o text požádala letitého kamaráda Brada Strattona.

Demáč z textem pak poslala do Anglie a už na druhý den měla písničku zpátky nazpívanou na iPhone od frontmana Reef. „Byl to úžasný pocit, slyšet hlas mého nejoblíbenějšího zpěváka, jak mi zpívá z mobilu. Snažila jsem se pak naučit jeho výslovnost, nechtěla jsem zpívat českou angličtinou,“ dodává. 

Koukněte na video, sestříhané z natáčení ve studiu Faust a z volného dne v Praze.

 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama