Štítek Reklama
4. 12.2013

Video: Tata Bojs v Papírovce balí na střeše holky

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Milan Cais - Autor fotografie: Foto repro YouTube

Týden před vánočním koncertem v Roxy (11. 12. 2013) dokončili Tata Bojs nový klip k písničce Papírovka z posledního alba Ležatá osmička. Režíroval ho Ondřej Urbanec a odehrává se - podobně jako předposlední video k Homo Demo - opět na střeše.

"Je to spíš náhodou, že se náš nový klip odehrává z části opět na střeše domu. Video vzniklo velmi spontánně za jedno odpoledne na střeše funkcionalistického domu v centru Znojma. Kulisa Znojma nepůsobí provařeně a to se nám líbilo. Uznávám, že točit klipy na střechách sice moc originální není, ale písnička je o tom, jak si chlápek připadá "high", když balí holky jako novinovej papír. Takže to úplně mimo není," říká bubeník Milan Cais. Na video se podívejte pod rychlovkou.

Tata Bojs letos vydali výběrové album Hity a city, v lednu navíc natočili v rámci projektu Samosebou nové video k písničce Pěšáci. Recyklované nástroje uvidí fanoušci i na zmiňovaném koncertě v Roxy. Koukněte na pozvánku ke koncertu, kterou Milan Cais s baskytaristou Mardošou natočili v domovské tělocvičně ZŠ Hanspaulka, kam oba chodili.

Vstupenky na koncert stojí 250 korun. (sli)

 

.

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama