Štítek Reklama
17. 2.2011

Vychází Outro, písničky, které Petr Muk nedodělal

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Petr Muk - Autor fotografie: Foto Facebook Petra Muka

Spolupracovníci Petr Muka se rozhodli vydat písničky, které zpěvák, jenž zemřel v květnu 2010, rozpracoval a nestihl dokončit. Album vychází pod názvem Outro.
"Obsahuje skladby, které chtěl Muk natočit a vydat co nejdříve po poslední desce V bludišti dnů," říká Marcela Kočandrlová z vydavatelství EMI. "Zůstaly v nejrůznějším stupni rozpracování, od kompletně nazpívaných skladeb v češtině - třeba Zahrada skleněných růží - po demosnímky ve svahilštině, tedy v jazyku, který je podobný anglickému frázování," dodává.

Práce s nedodělaným materiálem se ujal Mukův kolega, producent Luděk Fiala. "K žádným Petrem neschváleným aranžérským dodatkům nedošlo. Neproběhly žádné zásadní technické úpravy, jak bylo natočeno, tak je také předáváno. Takže zpíval-li Petr po ránu, je to na jeho hlase znát," vysvětluje Kočandrlová.

Na Outru zazní jak ukázky z úplně posledních Mukových nahrávek, tak novinky, například instrumentální předěly pro připravované turné, hit z dílny Laca Lučeniče nebo jedna nová píseň. (sli)

Petr Muk - Spolu

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama